17-ose „M-1 Plius Kūdikių lenktynės 2016“ – greičiausių kūdikių varžybos

222

kudykiu-lenktynesPrieš septyniolika metų „M-1 Plius“ komandai kilo pašėlusi mintis – suorganizuoti nuotaikingą, renginį, kuriame kūdikiai rungtųsi dėl greičiausiojo titulo. Kaip tarė, taip padarė, o lenktynės tapo tradicinėmis bei laukiamomis kasmet. Na, o šiemet pirmasis lenktynių laimėtojas jau eina į dvyliktą klasę, todėl „M-1 Plius“ siunčia jam nuoširdžiausius sveikinimus, linki sėkmės ir dalijasi 17-ą kartą vykusių kūdikių lenktynių rezultatais!

Šiandien, 17-ose kūdikių lenktynėse susirungė net 25 ropliukai iš visos Lietuvos. Šį kąrtą greičiausiojo titulo iškovojo jauniausias finalininkas – 9 mėnesių amžiaus mažasis lenktynininkas Kamilis Dambrauskas. Antrąją vietą užėmė Faustas Dičiūnas, kurį iki finalo atviliojo kačių maistas (11 mėnesių amžiaus), o trečioji finišo liniją kirto vyriausioji, tuoj pirmąjį gimtadienį švęsianti Mėta Brazytė.

Kaip ir kasmet komandą sudarė dar nevaikštantis kūdikis, mamytė ir tėvelis. Visos atrinktos komandos varžėsi 5 etapuose, o į finalą patekę greičiausieji turėjo savo vikrumą įrodyti prieš kitus finalistus. Žinoma, neapsieita ir be kuriozų, kuomet ropliukai nenorėjo lenktyniauti ar akimirkai sumaišė mamas, bet lenktynių organizatoriai pastebėjo, jog šiais metais tėveliai stebino išradingumu ir dar aršiau kovojo dėl mažųjų dėmesio. Vaikai buvo kviečiami atropoti pas vieną iš tėvelių ne tik jau tradicinėmis tapusiomis priemonėmis – išmaniaisiais telefonais, žaislais, bet ir kačių maistu bei dantu šepetuku.

Norinčių dalyvauti lenktynėse, kaip ir kiekvieną vasarą buvo daug. Radijo stotis „M-1 Plius” paraiškų sulaukė dar prieš prasidedant oficialiai registracijai, vėliau jau per pirmą savaitę, anketų skaičius tradiciškai perkopė 200 ir sparčiai didėjo, nes kiekvienais metais radijo stoties „M-1 Plius” organizuojamos kūdikių lenktynės suteikia daug džiaugsmo renginio dalyviams bei svečiams.