„airBaltic“ patobulino nuotolinę registraciją į skrydžius ir ją skatins nauju mokesčiu

98

airbaltic

Nuo vasario Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ pristato paprastesnę registraciją į skrydžius internetu ir naudojantis mobiliaisiais įrenginiais. Besiregistruojantieji nuotoliniu būdu galės sutaupyti ir laiko, ir pinigų – išvengs eilių oro uoste ir nebus papildomai apmokestinami.

„Jei visi mūsų keleiviai registruodamiesi į skrydžius naudotųsi internetu ar mobiliaisiais įrenginiais, per metus jie galėtų sutaupyti iki 90 milijonų minučių, kurias praleidžia eilėse oro uostuose. Tai yra daugiau nei 15 metų, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Michaelas Grimmas. – Norime paskatint savo keleivius naudotis moderniomis technologijomis. Tam ištobulinome registracijos internetu ir mobiliaisiais renginiais galimybę, o norinčių registruotis tradiciniu būdu, bus prašoma sumokėti už paslaugą.“

Atnaujinta savarankiškos registracijos į skrydžius galimybė keleiviams pasiekiama interneto svetainėje airbaltic.com, o naudojantis mobiliaisiais įrenginiais – airbaltic.mobi. Išaugo ne tik svetainių funkcionalumas, bet pailgintas ir laikas kada keleiviai gali patys užsiregistruoti. Dabar keleiviai galės užsiregistruoti likus valandai iki skrydžio pradžios, anksčiau šis laikas buvo dukart ilgesnis. Ši galimybė suteikia daugiau lankstumo registruojantis mobiliaisiais įrenginiais – tai padaryti galima pakeliui į oro uostą ar jau atvykus į jį. Registruotis internetu ar mobiliaisiais įrenginiais galima nuo 12 val. dieną prieš skrydį.

Užsiregistravę internetu ar mobiliaisiais įrenginiais keleiviai tik su rankiniu bagažu oro uoste gali iškart judėti į saugumo tikrinimo erdvę. Keliaujantys su bagažu, jį palikti turės tam skirtame terminale.

Keleiviai, kurie norės būti į skrydį užregistruoti oro uoste tradiciniu būdu, turės sumokėti 34,53 lito (10 eurų) mokestį, jei jų bilietai buvo nupirkti vėliau nei 2013 m. vasario 1 diena. Klientai, pasirinkę registraciją verslo klasės terminale, oro bendrovės tinklalapyje galės įsigyti ir pirmenybę būti užregistruotiems į skrydį. Tradicinė registracija į „airBaltic“ skrydžius bus nemokama keleiviams, turintiems „Business Flex“ ir „Business“ klasių bilietus, turintiems „BalticMiles VIP“ kortelę, specialių ar medicininės priežiūros poreikių, keleiviams su vaikais iki 2 metų ir skrendantiems iš oro uostų, kuriuose registracijos į skrydį savitarnos paslauga neveikia.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus oro uosto.

„airBaltic“ informacija

Kretingos.info