Apie gausią šeimą svajojantis K. Lavrinovičius atskleidė, kiek norėtų turėti vaikų

115

Garsus ir visiems gerai pažįstamas krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius atvirame interviu naujai TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ prasitarė svajojantis apie gausią šeimą. Išskirtiniame interviu, kurį televizijos žiūrovai išvys sausio 1-osios vakarą, žinomas sportininkas atskleis, jog tuokdamasis svajojo turėti net dešimt vaikų.

Jau šį sekmadienį gyvenimo būdo laidoje Kšištofas ir Tatjana Lavrinovičiai pasidalins neeiline savo meilės istorija. Jiedu atskleis, kaip Kšištofas pasipiršo savo žmonai, tituluotai gražuolei Tatjanai, kaip jų santykius sutiko poros artimieji. Laidos žiūrovai išvys ir dar niekada niekur nerodytus poros vestuvių kadrus.

Su žurnalistais atvirauti nelinkusi viena gražiausių ir tvirčiausių šalies porų pirmojoje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ bus kaip niekada atvira. Tris vaikus kartu su Tatjana auginantis Kšištofas prasitars, kad vestuvių dieną savo žmonai sakė norintis itin gausios šeimos.

„Planavom tris. Ir yra trys. Jis per vestuves sakė dešimt“, – sekmadienio vakarą TV3 eteryje atskleis Tatjana. Tituluota gražuolė tikins, kad tokiems vyro užmojams ji nebuvo ir nėra linkusi pritarti.

Rudenį 37-ąjį gimtadienį atšventęs K. Lavrinovičius atvirame interviu tikins, jog nusileido žmonai ir savo lūkesčius sumažino. Dabar jis norėtų penkių vaikų. „Paskui pakeičiau nuomonę ir pasakiau penkis. Pats pagalvojau, kad nusišnekėjau“, – gyvenimo būdo laidoje juoksis K. Lavrinovičius.

Šeimos žmogumi save vadinantis krepšininkas kalbės, kad dar bent vieno vaiko savo šeimoje tikrai norėtų sulaukti. Kaip jis pats sako, kad būtų lygybė. Mat Tatjanai užtenka trijų, o Kšištofo svajonė – penki vaikai. „Kad būtų lygybė, tai keturi gerai būtų. Kuo didesnė šeima, tuo geriau. Aš šeimos žmogus ir stengiuosi dėl jos viską padaryti, kad ji būtų kuo laimingesnė“, – išskirtiniame interviu kalbės K. Lavrinovičius.

Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad iš karto nuo naujųjų metų kiekvieną savaitę TV3 žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

Laidos ištrauką pamatysite čia: 

„Raudonas kilimas“ – jau nuo sausio 1 dienos kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė
TV3 komunikacijos vadovė