Dėl asbesto atliekų priėmimo

112

absenatasUAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras informuoja, kad nuo šių metų birželio 11 dienos į Klaipėdos regioniniame sąvartyne įrengtą statybinių atliekų, turinčių asbesto, laikymo aikštelę Dumpių kaime, Klaipėdos rajone, priimamos asbesto atliekos.

Atliekos, turinčios asbesto, priimamos tik iš fizinių asmenų, dalyvaujančių Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 metų programoje (KPP) „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ veikla „Asbestinių stogų dangos keitimas“.

Asmuo, atvežęs atliekas į sąvartyną, turi pateikti iš Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento pranešimą, kuriame nurodoma, kad asmuo yra patvirtintas šios programos paramos gavėju. Asbesto turinčias stogų dangas asmenys į sąvartyną turi atvežti uždengtas, siekiant išvengti asbesto plaušelių sklaidos ore.

Sutrupintą asbestinį šiferį reikia atvežti supakuotą į dvigubus polietileninius maišus.

Sumokėti už atvežtas atliekas galima banko mokėjimo kortele, kuria galima atsiskaityti vietoje arba pavedimu per banką (mokama po sąskaitos – faktūros išrašymo).

Atliekos priimamos tik darbo dienomis, pageidautinas atvežimo laikas nuo 12 iki 16 val. Kaina – 46,18 Lt be PVM už 1 toną atliekų.

UAB Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras

Kretingos.info