Dviračių siuntos į Airija – brangus malonumas?

108

siunta3Kai didžioji dalis tautiečių emigruoja arba jau emigravo į artima tapusią Airiją, daug kas lieka čia – Lietuvoje. Kalbame apie daiktus, kurie yra neatsiejama kasdienybės ar laisvalaikio dalis, tarp jų ir mūsų mylimos transporto priemonės – dviračiai. Juk smagu vykti į darbą alsuojant grynu oru, ar ant dviejų ratų tyrinėti dar svetimos šalies vaizdus.

Tiesa dviratį galima nusipirkti ir ten, tačiau nepamirškime, kad daugeliu atveju finansiškai naudingiau tiesiog atsigabenti savo, jau nekalbant apie žmonių polinkį prisirišti prie daiktų. Taigi, mano mielas, kokybiškas dviratis liko Lietuvoje, ką daryti?

Lietuvos paštas teikia pervežimo paslaugas, tačiau jūsų siuntinys turėtų būti tam tikrų išmatavimų, o kaina apytiksliai siektų nuo 200 iki 300 litų, priklausomai nuo to, kokiu būdu siuntinys bus siunčiamas. Išmatavimai ne didelė bėda, juk dviratį galima išardyti, tačiau suma skaičiuojama atsižvelgiant į siuntinio svorį, tad sutaupyti pavyks nebent tenkinantis vienračiu… Pigių skrydžių bendrovės siuntų gabenimo pasaugų nesiūlo, o įprastos įmonės dviračius perveža nuo 25 iki 30 eurų. Siuntos dažniausiai vežamos į šalies sostinę, o norint, kad jos būtų pristatomos kitur imami neaiškūs papildomi mokesčiai, daugelis įmonių to apskritai nedaro.

Atsivežti siuntinį patiems? Naudojantis oro linijų paslaugomis, galite pasiimti dviratį kaip bagažą; vykstant automobiliu, teks kelyje praleisti apytikriai 30 valandų,bei pasukti galvą, kaip prie automobilio primontuosite dviratę transporto priemonę. O jei esate tam tikroje situacijoje, kai negalite grįžti į Lietuvą? Tenka pripažinti, kad vienas geriausių sprendimų yra vietoj papildomų išlaidų rinktis siuntų pervežimo įmones.

Vienas svarbiausių kriterijų siunčiant asmeninius daiktus yra jų visapusiškas saugumas. Juk teko pastebėti kaip oro uostuose aplaidžiai elgiamasi su bagažu – jis neapdairiai mėtomas, neatsižvelgiant į tai, kad gali būti sugadinti jame supakuoti daiktai. Gauti sulamdytą dviratį – menkas džiaugsmas, o ir atlyginti žalos nelabai kas skubės. Labai svarbu naudotis paslaugomis įmonės, kuri jau turėtų gerą vardą, tačiau ganėtinai sunku tai padaryti, mat atsiliepimų internete išties stinga.

Siūlome jums išbandyti „D&M siuntų“ paslaugas. Įmonė jau daugelį metų užsiima siuntų vežimu, perkraustymu, ar dviračių siuntomis į Airiją ir gali pasiūlyti pergabenimus jums tinkamiausiu metu ,bei vadovaujasi principu „nuo durų iki durų“. Negana to, garantuojama, kad nebus imami jokie papildomi mokesčiai, o didelių gabaritų kroviniai įkraunami ir iškraunami padedant darbuotojų. „D&M siuntų“ politika – kokybiškas darbas, kad klientas visada liktų patenkintas ir vėl naudotųsi įmonės paslaugomis. „D&M siuntos” vertina žmonių pasitikėjimą, o ilgalaikiams klientams daromos atitinkamos nuolaidos. Jei dar dvejojate, kaip nusigabenti dviratį į Airiją, galite nebesukti galvos. Tiesą sakant, galite atsigabenti visos šeimos dviračius – įmonė veža krovinius, kurių svoris siekia net 1,5 tonos.

Susisiekti su pervežėjais galima taip, kaip jums patogu – telefonu, arba tiesiog užpildant užsakymo formą internete. Iškilus klausimams – visą informaciją ir kontaktus rasite čia: www.dmsiuntos.com.