NOVATURAS skatina tėvus Velykų atostogas pralesiti kartu. Kelionė į Legolendą 2+1 vaikas NEMOKAMAI

118

legolendasDaugiau nei 60 milijonų lego kaladėlių viename didžiuliame pramogų parke, ar įsivaizduojate, ką iš jų galima sukurti? Žinoma, įspūdingą Legolendo pasaulį, į kurį dabar jūsų vaikas su NOVATURAS iki 12 metų gali vykti nemokamai!

Legolendas Danijoje – tai pirmasis ir žymiausias iš visų šešių pasaulyje esančių Legolendų. Prieš 46 metus jis buvo pastatytas netoli Lego kaladėlių fabriko ir Bilundo oro uosto, antrojo pagal dydį Danijoje. Per visą jo istoriją, šiame pramogų parke jau spėjo apsilankyti daugiau, negu 40 milijonų žmonių. Tai išties įspūdingi skaičiai! Ne veltui, Legolendas šiandien laikomas vienu iš labiausiai trokštamų aplankyti pramogų parkų pasaulyje. Ir jį pamatyti nori visi! Žinote kodėl?

Svajonių pasaulis iš kaladėlių

Legolendas – ideali vieta kūrybiškiems, smalsiems bei aktyviems vaikams. Šis parkas tokiems vaikams lavina vaizduotę, skatina kūrybinius talentus bei plečia pasaulio suvokimą. Pats Legolendas – tai sumažintas pasaulis, kurį sudaro aštuonios šalys. Jose lankytojai randa žymiausius architektūros šedevrus, garsių miestų kvartalus, paprastų žmonių kasdienybę. Afrikos savanoje vaikai ir tėveliai „medžioja“ lego žvėris, plaukdami mini valtelėmis aplanko Graikiją, Japoniją, Šri Lanką. Kaubojų ir indėnų „Legoredo“ šalyje plauna auksą, kanojomis leidžiasi nuo krioklių, kalnakasių šachtoje išgyvena akmenų griūtį. „Iliuzijų šalies“ tropinės jūros dugne randa šimtus spalvingų žuvyčių, o krabus ir mažąsias rajas gali net paglostyti. „Nuotykių šalyje“ vyksta džiunglių ralis, ekstremali techno mašinėlių trasa, važinėja lego skuteriai. „Karaliaus šalyje“ viską valdo vikingai, princesės ir drakonai. Mažiesiems – „Duplo šalis“ su policijos būstine, ligonine, valstiečių kiemu. Lobių ieškojimas, svaiginančiai besisukančios romo statinaitės, vandens mūšiai „Piratų šalyje“ – ir visa tai ne tik vaikams. Suaugusiuosius tokie įspūdingi vaizdai žavi ne ką mažiau!

Kelionė, kurioje įdomu ir tėvams, ir vaikams

Kelionė į Legolendą suorganizuota taip, kad joje įdomu būtų visiems. Šios kelionės metu tėveliai gali praleisti kokybišką laiką su vaikais, nes joje ne tik linksminamasi pramogų parkuose, bet ir susipažįstama su vienais gražiausių Europos miestų – Potsdamu ir Vismaru. Potsdamas – garsusis Frydricho Didžiojo miestas, kuriame mėgo atostogauti kaizeriai. Legendinis Hanzos miestas Vismaras visus užburia savo gotikiniais pastatais, įspūdingomis Liubšės ir Kremer gatvėmis. O kad kelionė baigtųsi su šypsenomis veiduose, ketvirtąją dieną aplankomas didžiausias Šiaurės Vokietijos pramogų parkas „Heidė“ – tikras rojus aktyvių pramogų mėgėjams! Adrenalino ir stiprių pojūčių ištroškusiems keliautojams, šiame parke skirti „Amerikietiški kalneliai“, kartingų trasa. Vandens pramogų entuziastams verta išbandyti dvi „pašėlusio vandens“ trasas su kriokliais, kruizą sraunia Bavarijos kalnų upe, senovinius garlaivius, plaukiojančius Zoltau ežere. Romantikai “Heidės” parke ras pasakų karalystę, pirmykščių žmonių pasaulį, galės važinėtis mašinėlėmis ir traukinukais. Pats įspūdingiausias atrakcionas “Heidėje” – didžiausias Europoje medinis geležinkelis „Milžinas“, kuriuo traukinys skrieja 120 km/val. greičiu nuo 60 m aukščio kalnelių. Tai tikrai nepakartojamas jausmas!

Pažintinė kelionė „Legolendas – Heidė“ puiki galimybė suderinti tėvų ir vaikų pomėgius ir smagiai praleisti kokybišką laiką drauge. Padovanokite sau ir savo vaikui puikias atostogas už ypatingą kainą – juk vaikas iki 12 metų kartu su tėvais į Legolendą keliauja nemokamai!

Daugiau informacijos apie pažintinę kelionę „Legolendas – Heidė“ rasite čia: http://www.novaturas.lt/paieska/index/promogroup/group/233