Patarimai, kaip sutaupyti laiko organizuojant vaikų gimtadienius

92

Jokia paslaptis, kad vaikams gimtadienis yra viena smagiausių švenčių. Na, o tėveliams suorganizuoti vaiko gimtadienį, kad jų atžala bei mažieji draugai nenuobodžiautų ir visi būtų patenkinti švente – užduotis ne iš lengvųjų. Be spalvingų dekoracijų, žaidimų ir torto čia tikrai neapsieisite. Viskas bus paprasčiau, jei gimtadieniui numatysite temą. Šventė bus smagesnė ir įdomesnė, o kartu lavinsite vaikų vaizduotę.

Gimtadienio scenarijus: kaip ir kur švęsti?

Scenarijų, kaip ir kur švęsti vaiko gimtadienį, yra daugybė. Šiandien vienas iš populiariausių pasirinkimų – jį švęsti vaikų žaidimo kambaryje, tai labai paprasta, nes čia už jus viskuo pasirūpina aptarnaujantis personalas, jums tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį ir susitarti laiką. Galima rinktis pramogų parką, zoologijos sodą, boulingą, edukacinius gimtadienius (mokyklėlės, būreliai, užimtumo centrai), cirką, vaikų teatrą ir pan. Pasirinkimo daug, tačiau ne paslaptis, kad tokios pramogos kainuoja nemenkus pinigus, o kartais gali būti net sunkiai įkandamos.

Teminiai gimtadieniai šiandien taip yra „ant bangos“. Kone populiariausios mergaičių gimtadienių temos – princesių, pepių Ilgakojinių, undinėlių, berniukai renkasi „Betmeną“, žmogų vorą ar kitus savo mylimus herojus. Internete gausu pasiūlymų į vaiko gimtadienį pakviesti personažus, tokius kaip princesė Elza iš Ledo šalies, Pimpačkiukas, Drugelių Fėja ar Šrekas. Skamba puikiai, bet ir vėl susiduriame su ta pačia problema – brangu, o šios tradicinės temos jau ir pabodę.

Švęskite su Vienaragiais!

Mes siūlome į gimtadienį pažvelgti naujomis akimis ir įnešti šviežio vėjo – švęskite jį su Vienaragiais! Ši tema, priešingai nei daugelis prieš tai išvardytų, tokių kaip princesės ar super herojai, yra universali, tinkanti tiek mergaitės, tiek berniukams. Be to, šiandien Vienaragius galime pamatyti kone visur – jie puikuojasi ant drabužių, grožio priemonių, maistų produktų, žaislų. Tai universalu ne tik dėl tinkamumo mergaitėms, ir berniukams, bet ir dėl to, jog Vienaragiams sunkiai atsispiria ir tėveliai, ypač jeigu jie yra madingiausios 2018-ųjų „Ultra Violet“ spalvos.

Taupykite laiką – parsisiųskite šablonus

Jei Vienaragių tema jums patinka, tačiau net neįsivaizduojate nuo ko pradėti – ne bėda. Jums tereikia spustelti nuorodą: http://www.mantinga.lt/lt/receptai ir parsisiųsti šablonus. Čia rasite ir gimtadienio kepurėles, ir etiketes, kuriomis siūlome apjuosti stiklinę sulčių ar gaiviojo gėrimo buteliuką, smeigtukus, vėliavėles, kvietimus ir net stalo korteles.

Kai šablonai bus jūsų rankose, nepamirškite, surengti šeimos susirinkimą. Pasirūpinkite žirklėmis, klijais, rašymo priemonėmis (priemonės, kurių jums prireiks, išvardytos prie pasirinkto šablono maketo). Gimtadienio dekoracijas ir atributus ruoškite kartu su šeimos nariais. Jei vaikas moka, leiskite jam pačiam į kvietimą įrašyti draugo vardą, padėti karpyti, klijuoti vėliavėles ir t. t. Tuomet jūsų atžala jausis šios šventės karaliumi, nes bus prisidėjusi prie šventės organizavimo – jokių abejonių, kad ne tik pats gimtadienis, bet ir ruošimosi procesas vaikui bus įdomus.

Idėja vaišių stalui – originalus DONUTS tortas ir kokteiliai

Apie Vienaragius jūs turite žinoti dar vieną paslaptį. Legenda byloja, kad DONUTSUS į šį pasaulį atnešė Vienaragiai. Jei ne, tai kam daugiau DONUTSO viduje skylė? Todėl DONUTS tortas gimtadieniui, kurio tema Vienaragiai, puikiai tiks!

Jei per gimtadienį nenorite, kad vaikai gertų saldžius gazuotus gėrimus, pagaminkite pieno ar ledų kokteilius. Supilstykite juos į stiklinius buteliukus, įsmeikite šiaudelį, o ant jo užmaukite spurgą DONUTS! Taip pateiktas pieno kokteilis sužavės net ir tą, kuris ne itin juos mėgsta. Ant etiketės, kuria apjuosite buteliuką, užrašykite vaiko vardą, taip mažieji nesusipainios, kur kurio gėrimas

Dar šis tas

Nepamirškite, kad šauniomis gimtadienio dekoracijomis gali virsti vaiko piešiniai ar kiti rankdarbiai. Siena arba laiptų turėklai – puiki vieta surengti vaiko darbų parodą, nutieskite juostelę ir spalvotais skalbinių segtukais prisekite darbelius. Per gimtadienį visų susirinkusių paprašykite nupiešti savo Vienaragį, sugalvoti jam vardą ir darbelius prisekite prie jubiliato darbų.