Prieš šventes Rokiškyje vagys panoro gyventi švariau

125

antrankiaiPirmadienį budėjusius Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato (toliau – Rokiškio r. PK) operatyvinės grupės pareigūnus nustebino gauti rokiškėnų pranešimai apie per kelias dienas nuo daugiabučių laiptinių pavogtas metalines groteles kojoms valyti.

Pradėjus tirti pranešimus ir besilankant ilgapirščių taikiniu tapusiame mikrorajone, į pareigūnus kreipėsi UAB Rokiškio butų ūkio direktoriaus pavaduotojas ir pranešė, kad gruodžio 9 d. buvo pastebėta, jog nuo Jaunystės g. 10-ojo namo keturių laiptinių dingo metalinės grotelės. Padaryta žala įvertinta 441 litu.

Dar vieno daugiabučio bendrijos pirmininkė informavo policiją, kad vagys ne tik 6 groteles, bet ir metalines apsaugines grotas nuo lango nutempė.

Nustatyta, kad per kelias dienas pavogta 14 metalinių grotelių ir vienos didelės lango grotos. Prevencijos poskyrio pareigūnai vakar aplankė beveik visus mikrorajono daugiabučių namų bendrijų atstovus, kol kas daugiau pranešimų apie dingusias groteles kojoms valyti negauta.

Rokiškio r. PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 straipsnio (?Vagystė”) 1 dalį. Asmenims, palikusiems daugiabučių gyventojus vaikščioti purvinomis kojomis, gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Policijos pareigūnai tiria, ar vagys Rokiškyje panoro švariau gyventi, ar pritrūko pinigų artėjančioms šventėms, kad ėmė kėsintis į mikrorajono namų laiptinių metalines groteles kojoms valyti.

Rokiškio rajono policijos komisariato informacija