Renka 2012-ųjų Metų kultūros šviesulį – žmogų, šiais metais daugiausiai nuveikusį savo miesto ar kaimo bendruomenės labui bet kurioje kultūros srityje

110

LRT KLASIKOS laida „Ryto allegro“ renka 2012-ųjų Metų kultūros šviesulį – žmogų, šiais metais daugiausiai nuveikusį savo miesto ar kaimo bendruomenės labui bet kurioje kultūros srityje.

Pasiūlykite iniciatyvų ir veiklų kultūros darbuotoją, kurio darbas   žmonėms suteikia daugiau šviesos, kurio organizuojami renginiai sulaukia didelio dėmesio, kuris padeda aplinkiniams siekti išsilavinimo ar tiesiog turiningai praleisti laisvalaikį.

Siūlyti gali Savivaldybių kultūros skyriai, Kultūros centrai, bendruomenės ar draugijos, privatūs asmenys. Siųskite laiškus, kuriuose parašykite, kodėl būtent šią asmenybę siūlote, ką įdomaus ir svarbaus šis kultūros darbuotojas nuveikė bendruomenei.

Pagal jūsų laiškus išrinksime penkis Metų kultūros šviesulio vardo kandidatus ir papasakosime apie juos plačiau laidoje „Ryto allegro“. Metų kultūros šviesulį balsuodami telefonu ir elektroniniu paštu išrinks „Ryto allegro“ klausytojai. Nugalėtojo laukia vertingas LRT KLASIKOS prizas.

Metų kultūros šviesulį pristatančius laiškus iki gruodžio 31 dienos siųskite adresu:

 

 

„Ryto allegro“

LRT KLASIKA

S. Konarskio g. 49

LT-03123 Vilnius, arba elektroniniu paštu allegro@lrt.lt

 

Kretingos.info