Šią savaitę vėl bus tikrinamas vairuotojų blaivumas – ypač Joninių švenčių metu

112

alkotesteris-policijaŠią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnai pasirinktose Vilniaus miesto vietose ir pasirinktame Vilniaus apskrities rajone tikrins ar vairuotojai blaivūs, ar nevairuoja apsvaigę nuo narkotikų ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Iki šiol vykdytų policinių priemonių rezultatai rodo, kad pernelyg dažnai už vairo sėdama išgėrus, todėl policija stiprina pajėgas vairuotojų blaivumui tikrinti, ypač Joninių švenčių metu.

Policija įspėja:

Patirtis liudija, kad būtent švenčiant gražiausią vasaros šventę – Jonines – net ir nedidelis suvartoto alkoholio kiekis gali lemti skaudžias nelaimes kelyje. Svarbu iš anksto susitarti, kas parveš namo šventinių išvykų dalyvius. Nesielkite lengvabūdiškai, nevairuokite neblaivūs. Be to, prieš perduodami vairuoti Jums priklausančią transporto priemonę įsitikinkite, kad vairuotojas tikrai blaivus. Įspėkite kitą, jei matote, kad jis rengiasi sėsti už vairo apsvaigęs. Jokiu būdu nesileiskite vežami neblaivių vairuotojų. Pastebėjus neblaivius vairuotojus būtina nedelsiant pranešti policijai.