311 000 Eur laimėtojai: vienas paaukos, kitas vyks į Paryžių

123
Loterijoje laimė irgi nusišypso.

Prieš pat Kalėdas dviem „Eurojackpot“ žaidėjams iš Lietuvos pavyko atspėti 5 pagrindinius skaičius ir laimėti didesnę nei 311 000 Eur sumą. Iškart po švenčių abu laimėtojai – vienas iš Vievio, kitas iš Klaipėdos – atvyko atsiimti po 155 844 Eur.

Nemiegojo kelias paras

Norvegijoje dirbęs, dabar į tėvynę grįžęs, žaidėjas iš Vievio šiuo metu darbo reikalais daug keliauja po visą Lietuvą, tad pasakojo bilietus mėgstantis pirkti įvairiuose šalies miestuose bei miesteliuose. „Šįkart svarsčiau, imti ar neimti, visgi, kaip matote, nusipirkau“, – juokėsi laimėtojas.

Apie didesnį nei 155 000 Eur laimėjimą vyras sužinojo labai netikėtai. „Prieš Kūčių vakarienę sėdėjome su vaiku, kaip tik per televiziją rodė „Eurojackpot“ laidą, tuo metu bilietų netikrinau, bet pabaigoje išgirdau, jog kažkas laimėjo didelę sumą su Vievyje pirktu bilietu“, – pasakojo žaidėjas.

Tai išgirdęs, vyras čiupo savo turėtus bilietus, atsuko laidos įrašą, peržiūrėjo net tris kartus, kol įsitikino, kad tas laimingas bilietas, pirktas Vievyje, – būtent jo rankose. „Skaičių pats nesirinkau, niekada to nedarau, perku BIM-BAM bilietus“, – prisipažino laimėtojas, neturintis jokios specialios žaidimo taktikos.

Po žinios apie tokį laimėjimą, vyras naktimis nebemiegojo ir laukė akimirkos, kai galės atvykti į loterijos atstovybę.

„Buvau sau pažadėjęs, kad jei kada laimėčiau, tam tikrą dalį sumos paaukočiau vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis. Turbūt šį mano gerą norą išgirdo kažkas iš aukščiau, nes dabar galėsiu jį įgyvendinti“, – kalbėjo „Eurojackpot“ laimėtojas. Kam skirs visą kitą sumos dalį, vyras kol kas dar nežino. „Reikia viską gerai ir rimtai apgalvoti“, – sakė žaidėjas.

Planuose – romantiška kelionė į Paryžių ir 80 mln. Eur

Kitas laimėtojas, buvęs karininkas iš Klaipėdos, kaip ir pirmasis žaidėjas, laimingam bilietui skaičių pats nesirinko. „Jei sėkmė turi nusišypsoti, tai nusišypsos ir su kompiuterio parinktais skaičiais”, – kalbėjo daugiau nei 155 000 Eur laimėtojas. Vyras, į centrinį loterijos biurą Vilniuje atvykęs kartu su drauge, juokdamasis teigė, kad bilietus perka vietoj alaus.

Apie „Eurojackpot“ laimėjimą jis sužinojo patikrinęs bilietą internetu. „Iškart savo draugei pasakiau, kad dabar važiuosime į Paryžių“, – juokėsi laimėtojas. Vyro nuomonė nepasikeitė – pora vyks į romantišką kelionę dviese, o didžiąją dalį pinigų planuoja atsidėti ateičiai. „Gyvename nuosavame name, buitis sutvarkyta, vaikai taip pat gerai gyvena, jie viskuo apsirūpinę, nieko netrūksta, tad jų remti nereikia“, – kalbėjo klaipėdietis.

Ar ir toliau žais? „Taip, dabar planuoju laimėti 80 milijonų eurų“, – šypsojosi vyras.


www.manosapnas.lt | www.gerassudoku.lt | Horoskopas