„airBaltic“ dažniau skraidys į Italijos pietus

195

BARI-ITALY

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ vasarą dažniau skraidys į Italijos uostamiestį Barį, įsikūrusį šalia Adrijos jūros pakrantės. Miestas garsėja viduramžių architektūra ir tradicine itališka virtuve, todėl oro bendrovė tikisi pritraukti turistų iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS valstybių. „airBaltic“ šiuo maršrutu vykdys bendro kodo skrydžius su „Alitalia“.

„Su Bario oro uostu bendradarbiauti mums sekasi puikai. Iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS šalių tikimės pritraukti keleivių, skrisiančių verslo ir poilsio tikslais. Džiaugiamės vasaros kelionių piko metu galėdami padidinti skrydžių į šį oro uostą skaičių“, – sako „airBaltic“ komercijos vadovas Michaelas Grimmas.

Kelionės tikslas (iš Rygos oro uosto)

Skrydžių dažnumas

Skrydžiai numatomi nuo

Kaina*,

„Basic“ bilietas

Kaina*,

„Business Fles“ bilietas

Baris (Italija)

2 skrydžiai per savaitę

Balandis 6 d.

294 litai/85 eurai

1551 litas/449 eurai

* Mažiausia kaina, įskaičiavus mokesčius, rinkliavas ir paslaugų įkainius, perkant per www.airBaltic.com, kiekis ribotas

Nuo balandžio 6-osios „airBaltic“ lėktuvai iš Rygos oro uosto į Barį skraidys du kartus per savaitę – trečiadieniais ir šeštadieniais. Kelionė „Boeing 737” lėktuvu truks mažiau nei tris valandas, o lėktuvo bilietas kainuos nuo 294 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas.

Sezoninis maršrutas į Barį buvo pristatytas 2011 m. ir juo buvo skrendama kartą per savaitę. Šiemet pirmą kartą „airBaltic“ pasiūlys bendro kodo skrydžius ir šia kryptimi skraidys bendradarbiaudama su „Alitalia“.

2013-ųjų vasaros sezonui „airBaltic“ skraidins šešiomis naujomis kryptis: į Prahos, Hevizo-Balatono, Olbios (Sardinija), Larnakos, Maltos ir Rijekos oro uostus.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

„airBaltic“ informacija

Kretingos.info