„airBaltic“ sujungs Baltijos šalis ir Kiprą

180

cyprus

Nuo kitų metų balandžio Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ keleivius pradės skraidinti į turistų pamėgtą Larnakos kurortą Kipre. Tai vienas svarbiausių Viduržemio jūroje esančios salos kurortų, o oro bendrovė į jį tikisi skraidinti turistus iš Baltijos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS valstybių.

 

„Įgyvendindami „airBaltic ReShape“ verslo planą, telkiamės į populiarius maršrutus ir dvylika krypčių Europoje bei NVS šalyse jau šią žiemą skraidysime dažniau, – sako „airBaltic“ vykdomasis direktorius Michaelas Grimmas. – Iki vasaros planuojame atidaryti iš viso šešis naujus maršrutus ir džiaugiamės pristatydami Larnaką kaip vieną iš naujų vasaros krypčių.“

 

Lėktuvai iš Rygos oro uosto į Larnakos miestą skraidys kartą į savaitę – šeštadieniais, o atgal keleivius skraidins sekmadienio rytais. Kelionė „Boeing 737” lėktuvu truks apie keturias valandas, o lėktuvo bilietas kainuos nuo 293 litų, įskaičiavus oro uostų mokesčius ir rinkliavas.

 

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Viduriniųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ vykdo skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

 

Visą „airBaltic“ skrydžių tvarkaraštį galima rasti bendrovės internetiniame puslapyje: www.airbaltic.com.

 

Kretingos.info