Automobilių nuoma padeda gyventi darniai

104

Mokslininkai vis dažniau kalba apie klimato kaitą ir tai, kad reikia keisti kasdienius įpročius, jei norime ir po savęs palikti tokią planetą, kurioje galėtų gyventi mūsų vaikai ir vaikaičiai. Tai vadinama darniu požiūriu į mūsų planetą. Parašytas ne vienas straipsnis ko reiktų atsisakyti, kad galėtume sakyti, jog gyvename teisingai ir darniai. Vienas iš kriterijų – nuosavo automobilio atsisakymas. Tačiau kyla klausimas ar tai yra įmanoma, kai gyvename mobiliame amžiuje ir visur siekiame patogumo.

Jei negalite visiškai atsisakyti automobilio, pabandykite palikti vieną transporto priemonę šeimoje, o kitą pakeisti nuomojamu automobiliu. Dalinimosi principas naudingas ne tik gamtai, bet ir asmeniniams finansams. Pabandykite paskaičiuoti, kiek jūsų šeima išleidžia nuosavų automobilių priežiūrai – draudimams, taisymams, kurui. Įskaičiuokite ir stovėjimo išlaidas, kurios neretai patuština kišenę jei gyvenate didmiesčių žaliosiose zonose ar tenka nuomotis vieną ar du garažus.

Išlaidos, pasirinkus automobilių nuomą, sumažėja, kai transporto priemone naudojatės tik tada, kai reikia. Tuo pačiu prisidedate prie darnaus gyvenimo principų.

Kaip tai veikia? Jei neturite nuosavo automobilio, renkatės kelionių alternatyvas. Ieškodami maksimalaus patogumo, kai reikia keliauti su visa šeima ir nemenka manta – nuomojatės automobilį. Tuo metu mokate už kurą ir laiką, kurį naudositės juo. Jokių nuolatinių įmokų – tik tai, ką gaunate. Toks automobilio naudojimas yra daug darnesnis nei jo pastovus vairavimas ir laikymas kieme. Žinant didžiųjų miestų problemas – neretai stovėjimo vieta tampa ir žaliosios zonos, kurios gali būti vaikų žaidimų zonomis.

Kyla klausimas ar tai patogu ir kaip tvarkytis su laiko sąnaudomis? Tiesa ta, kad, pavyzdžiui, automobilių nuoma Vilniuje ir kituose didmiesčiuose yra pasiekiama daug lengviau, nei gali atrodyti. Nuomos punktai išsidėstę taip, kad kiekvienas miesto gyventojas ar jo svečias lengvai galėtų pasinaudoti paslaugomis. Tai lemia patogumo ir komforto siekimas bei, žinoma, verslumas.

Net tokiu atveju, kai grįžtate po kelionės iš užsienio ir norite ramiai grįžti namo į kitą miestą – automobilių nuoma Vilniaus oro uoste jūsų paslaugoms. Todėl galite būti tikri, kad jei norėsite pasinaudoti transporto priemonės nuomos paslaugomis, tai pavyks lengviau, nei iki šiol manėte.

Kitas faktorius, kuris gali jus palenkti į šios paslaugos pusę – komfortas, patogumas ir prabanga, kurios norite bei siekiate. Nuomodamiesi automobilį visada galite rinktis, kokio norite. Todėl komfortas, prabangos jausmas, galų gale išvaizda ir valdymo ypatumai priklausys nuo to, ko norite tą dieną. Pripažinkime, juk ne visada galime sau leisti naujus automobilius iš salono, kad ir kaip norisi. Tai kodėl tai vienai dienai ar savaitgaliui, kai labai norisi prabangos, nepasinaudojus nuomos paslaugomis ir nepasimėgavus ja?

Naudojantis šiomis paslaugomis galima ramiai suderinti norą gyventi darniai su gamta bei patogiai keliauti taupant savo laiką. Apsvarstykite galimybę atsisakyti bent vieno šeimos automobilio jei jis yra naudojamas rečiau nei šešios dienos per savaitę ir reikalingas tik nuvažiuoti iki darbo ir grįžti namo. Pagalvokite apie gyvenamąją aplinką, kurią paliksite ateinančioms kartoms. Tačiau neapribokite savo laisvių ir patogaus gyvenimo.

Bet jei vis dėl to manote, kad jums reikia nuosavo automobilio, transporto priemonės nuomos paslaugomis galite pasinaudoti išsirenkant būtent tą, kurios norite ir ieškote. Nuomos punktai gali pasiūlyti įvairių automobilių. Galvojate apie kažkurį konkrečiai? Išsinuomokite savaitgaliui, išbandykite ir įsitikinti, kad tai transporto priemonė skirta kaip tik jums.

Būkite darnūs, gyvenkite patogiai ir taupykite savo bei artimųjų laiką. Išbandykite automobilių nuomos paslaugas ir apgalvokite, kuris keliavimo variantas jums labiau apsimoka tiek morališkai, tiek finansiškai.