Efektyvios ir patikimos priemonės nuo knarkimo ir prakaitavimo

123

knarkimasNuolatinis skubėjimas, rutina ir siekis prisitaikyti prie mus supančios aplinkos,  priverčia  visuomenę supanašėti ir pamiršti tai, kas yra tikra ir patikima. Vadovaujamės jau nustatytais stereotipais ir ne visada sutinkame išsiskirti iš minios bei  pasirinkti kitokią, tačiau žymiai geresnę, alternatyvą. Ne viskas, kas nauja, ar dar neišbandyta sukelia klausimų. Galbūt, atvirkščiai — padeda išspręsti visas, net ir įsisenėjusias, problemas.

Pagalba nuo knarkimo

Dažnai visuomenėje sutinkama nuomonė, jog knarkimas yra laikinas, nuovargio, alkoholio, ar peršalimo sukeliamas, požymis. Tačiau, tik nedažnas iš mūsų susimąsto, kad šis,  ne itin malonus,  ar net erzinantis, garsas gali būti rimtesnio sutrikimo pasekmė. Nuolatinio knarkimo priežastimis gali būti sutrikusi nervų sistemos veikla, arba fizinis nosiaryklės pažeidimas. Todėl, labai svarbu ne tik laiku pastebėti ligos požymius, bet ir pasirinkti tinkamas gydymo priemones.

Įsitikinus, kad nesiliaujantis knarkimas nėra laikinas, pašalinių aplinkos veiksnių, sukeltas simptomas, verta susimąstyti, kokios priemonės efektyviai susidorotų su šia problema. Nors, šiomis dienomis yra daug būdų, padėsiančių atsikratyti knarkimo — dažnas iš jų yra ne tik brangus, bet ir skausmingas. Norint išvengti nemalonaus gydymo ir suteikti sau visavertį gyvenimą, būtina pasikliauti šiuolaikinėmis priemonėmis bei jų teikiama nauda, pabrėžia įmonės „UAB Baltmetics“, valdančios interneto parduotuvę „Medikos.lt“, direktorius Laurynas Mažuolis: „Geras miegas yra labai svarbus darbingumui, socialiniam gyvenimui, mokymuisi ir gyvenimo džiaugsmui apskritai. Knarkiantis žmogus ir pats blogai miega, ir savo antrai pusei neleidžia gerai pailsėti. Jeigu knarkiama tik kartais, pavyzdžiui, pavargus, peršalus ar panašiai, dabar jau labai paprasta tai nakčiai išspręsti šią problemą purškalais ar pastilėmis. Preparatai gali padėti ir sunkesniais knarkimo atvejais“, – sako „UAB Baltmetics“ atstovas.

Naujųjų technologijų dėka sukurti tokie preparatai, kaip burnos ir nosies purškalai, čiulpiamosios pastilės bei tirpios gomurio juostelės nuo knarkimo. Priemonės, veikiančios aštuonias valandas, garantuos ne tik kokybišką miegą jums, bet ir jūsų partneriui.

Skirtingų preparatų naudojimą gali lemti keletas priežasčių. Burnos purškalas, burnoje tirpstančios pastilės ir gomurio juostelės  skirtos naudoti, kuomet  knarkimas atsiranda dėl viršutinių kvėpavimo takų susiaurėjimo keliamos vibracijos. Šios priemonės palengvina oro cirkuliaciją ortakiu, sumažindamos minkštųjų audinių vibraciją,  miego metu. Purškalas nosiai, skirtas naudoti tada,  kai knarkimo priežastis yra  užgulusi nosis  –  esant peršalimui, alergijai ar šienligei. Šis preparatas puikiai tinka ir tada, kai knarkimo priežastimi yra netaisyklinga nosies pertvara. Tokiu atveju, purškalas padengia nosies ertmę ir atlaisvina kvėpavimo takus.

„Vakaruose knarkimo problema, kuri yra būdinga daugeliui, sprendžiama aktyviau. Lietuvoje dėl požiūrio, jog tai neva yra kažkas neišsprendžiamo ir dėl informacijos stokos, kol kas dar pasyviau. Tiesa ta, kad sprendimo būdų nėra daug ir jie nėra itin efektyvūs. Pagrindinė priemonė knarkimui šalinti visada buvo chirurginis gydymas. Tai nemaloni ir ne vieną šimtą eurų kainuojanti procedūra, o turime ir klientų, kuriems praėjus keleriems metų po operacijos problema atsinaujina. Preparatai nuo knarkimo nėra vaistas, tačiau puikiai slopina arba šalina knarkimą tam vakarui. Jie veiksmingi apie 90 proc. žmonių, o jeigu pasirodo, kad konkrečiam mūsų pirkėjui jie nepadėjo, jis gali susigrąžinti sumokėtus pinigus“, – pasakoja „Medikos.lt“ atstovas.

Priemonių efektyvumas ir kaina maloniai stebina

Nuolatinis ir gausus prakaitavimas — viena nemaloniausių šių dienų problemų. Nors galima rasti nemažai priemonių, kovojančių su šia liga, ar leidžiančių išvengti brangių, sudėtingų ir ne itin malonių procedūrų — sunku išsirinkti tai, kas pateisintų lūkesčius kokybės ir efektyvumo atžvilgiu.

Nors pastaraisiais metais prakaitavimo problemas vis dažniau siūloma spręsti brangiomis, ir ne visada pasiteisinančiomis, procedūromis — botulino injekcijomis. Tai pakankamai skausminga, ir nuolatinių investicijų reikalaujanti, gydymo programa. Todėl, būtina atsigręžti į tokias priemones, kurios ne tik nesukels nemalonių potyrių, efektyviai kovos su prakaitavimu ir atitiks finansinius lūkesčius.

„Perspi“ priemonės nuo prakaitavimo suteikia galimybę išsilaisvinti iš nemalonių pojūčių ir pajusti gyvenimo kokybę. Ilgalaikio poveikio antiperspirantas, kurio efektyvumas išlieka net nusiprausus po dušu, saugo ne tik nuo gausaus prakaitavimo, bet ir nuo nemalonaus kvapo. „Perspi“ antiperspirantas panaikina ne tik stiprų pažastų, bet ir pėdų, delnų, krūtinės bei kitų kūno dalių prakaitavimą ir blogą kvapą. Svarbus ne tik „Perspi“ priemonės efektyvumas, bet ir ekonomiškumas — antiperspiranto pakanka net iki 12 mėn. „Kaina, lyginant su injekcijomis, yra daug kartų mažesnė, o efektyvumas visai nenusileidžia. Be to, jeigu konkrečiam pirkėjui įsigijus antiperspirantą, jis jo atveju pasirodo nesąs toks efektyvus, grąžiname pinigus“, – sako „UAB Baltmetics“ vadovas. „Medikos.lt“ atstovo teigimu, „Perspi“ antiperspirantas yra itin švelnus ir visiškai saugus naudoti — medicininiai tyrimai yra paneigę, visuomenėje nusistovėjusius mitus, dėl galimos antiperspirantų naudojimo įtakos vėžio atsiradimui.

Svarbi alternatyva antiperspirantui — „Perspi“ įklotai pažastims. Ši priemonė skirta žmonėms, pasižymintiems itin jautria oda, tačiau taip pat kovojantiems su prakaitavimo problemomis. Vienkartiniai pažastų įklotai ne tik apsaugo nuo nemalonaus prakaito kvapo, bet ir neleidžia atsirasti prakaito dėmėms. „Perspi“ įklotai pažastims — itin patogi ir patikima apsauga nuo prakaitavimo, kuri pagerins gyvenimo kokybę ir suteiks pasitikėjimo savimi.