Eismo dalyves maloniai nudžiugino pareigūnų dovanoti tulpių žiedai

115

2Pavasarišką kovo 8-osios rytą, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Tarptautinės moters dienos proga sveikino Telšių ir Kelmės miesto gatvėse sutiktas vairuotojas. Prieš devynerius metus gimusi idėja gražios šventės proga kelyje pasveikinti moteris, sustabdytoms eismo dalyvėms kasmet sukelia teigiamų emocijų. „Dažniausiai pareigūnai sustabdo pastebėję pažeidimą, tačiau šį rytą iš jų rankų gautas tulpės žiedas maloniai nustebino ir teigiamai nuteikė visai šventinei dienai“, – emocijomis pasidalijo Žemaitijos sostinėje sutikta vairuotoja.

Daugelis transporto priemonių vairuotojų, sustabdytos policijos pareigūnų, atrodė susirūpinusios ir suskubo ieškoti reikiamų dokumentų, tačiau vos išgirdus sustabdymo priežastį, jų veidus kaip mat papuošė šypsenos. Pasveikintos dailiosios lyties atstovės dėkojo pareigūnams už staigmeną ir neslėpė, kad ji buvo džiugi ir netikėta.

Per šimtą pavasariškų gėlių Telšiuose ir sveikinimo atvirukų Kelmėje moterims išdaliję pareigūnai kelyje sutiko ne tik automobilių vairuotojas, bet ir dviratininkę, sveikino pro šalį žingsniuojančias pėsčiąsias. Visoms pasveikintoms eismo dalyvėms pareigūnai palinkėjo puikios Moters dienos bei saugaus kelio ne tik šią, bet ir kiekvieną dieną.

Sveikinimų akimirka:

Telšių apskr. VPK informacija