Filipas Kirkorovas laisvą pusdienį leido Vilniaus centre

133

Vakar savo koncertinį turą po Lietuvą pradėjęs Filipas Kirkorovas šeštadienį ryte nenuobodžiavo – laisvą pusdienį jis leido Vilniaus centre kartu su grupe „DoReDoS“, kuri atstovaus Moldovą konkurse „Eurovizija – 2018“. Ši grupė vakar vakare pirmą sykį dainavo Filipo Kirkorovo koncerte. Grupė nariai liko sužavėti Lietuvos žiūrovais ir šiltu sutikimu.

„DoReDos“ pasirodymas pranoko visus mano lūkesčius. Aš turiu išbaigtą šou, todėl kiekvienas naujas eksperimentas arba numeris – labai rizikinga. Bet vakar grupė pasirodymas integravosi į mano šou labai natūraliai ir organiškai. Man labai norisi, kad ko daugiau žmonių sužinotų apie šią grupę: nes ji labai talentinga ir mes kalbam viena muzikos kalba“, – žurnalistams sakė Filipas Kirkorovas.

F. Kirkorovas Vilniuje aplankė kelias mėgstamas parduotuves, bei užsuko į suvenyrų parduotuvę, kurioje grupės „DoReDoS“ dainininkei pasiūlė išsirinkti dovaną. Marina Djundiet išsirinko tautinę juostą su užrašu „Lietuva“. F. Kirkorovas palinkėjo grupės nariams, kad ši juosta visada primintų jiems draugišką ir jaukų Vilnių ir atneštų sėkmę „Eurovizijos“ finale.

Šiandien F. Kirkorovas koncertuos Kaune, kovo 18 d. dainuos Klaipėdoje, kovo 22 d. – Vilniuje, o savo gastroles jis baigs pasirodymu Šiauliuose kovo 23 d.