Grožio tendencijos šiandien:  grožio mokykla, padedanti išpildyti savo svajones

134

makiazo_kursai„Veidrodėli, veidrodėli, kas pasaulyje gražiausia?“ — frazė puikiai pažįstama daugeliui. Nors tai tik gražios pasakos žodžiai, tačiau jie puikiai tinka ir šių dienų aktualijoms. Grožis buvo ir yra neatsiejama gyvenimo dalis. Nuo neatmenamų laikų moterys rūpinosi savo išvaizda ir stengėsi ja pakerėti aplinkinius. Laikui bėgant grožio suvokimas ir mados tendencijos kito, tačiau makiažo galia išliko stipri iki šiol.

Pastaraisiais metais grožio kultas itin išryškėjo. Merginos ir moterys pradėjo mėgautis įvairesnėmis grožio procedūromis, lepinti save naujomis, dar nebandytomis veiklomis. Daugelis panoro išmokti vienokių ar kitokių grožio subtilybių. „Cinderella“ grožio mokyklos įkūrėjos teigimu, šiandien grožis, tai ne tik dailus makiažas — tai menas ir gebėjimas kurti.  Norint pažinti tikrąsias makiažo subtilybes ir tapti profesionalu, reikia įdėti daug darbo ir nuolat tobulėti. Makiažo kursai yra vienas geriausių būdų susipažinti, išmokti ir kurti.

Grožio mokykla, padedanti atrasti save

„Cinderella“ — grožio mokykla, įsikūrusi Kaune, jau eilę metų rengia profesionalius grožio kursus. Grožio mokyklos vedami kursai apima daugelį sričių. „Cinderella“ savo klientams siūlo manikiūro-pedikiūro, nagų priauginimo, ilgalaikio blakstienų rietimo, makiažo kursus ir kitus, su grožio sritimi susijusius, mokymus. Grožio mokyklos stiprybė — kvalifikuotų dėstytojų komanda. Profesionalių grožio specialistų vedami kursai ir mokymai yra itin aukštos kokybės, atitinkantys visus Švietimo ir mokslo ministerijos reikalavimus. „Cinderella“ grožio mokyklos įkūrėjos teigimu, tikras grožio ekspertas, tai ne tik žmogus, vedantis paskaitas ir kursus pradedantiesiems. Geras specialistas turi ir pats nuolat tobulėti. Tam, kad savo klientams galėtų pasiūlyti itin aukštos kokybės paslaugas, „Cinderella“ dirbantys dėstytojai nuolat dalyvauja įvairiuose grožio konkursuose, konferencijose, domisi naujomis mados tendencijomis.

Makiažo kursai — ne tik populiaru, bet ir naudinga

Makiažo kursai, kuriuos rengia „Cinderella“ grožio mokykla suteikia galimybę mokytis ir tobulėti. Grožio kursus gali lankyti tiek pradedantieji, norintys įgauti žinių ir besirengiantys tapti grožio specialistais, tiek ir profesionalūs visažistai, siekiantys pakelti kvalifikaciją ar pagilinti savo žinias grožio srityje. „Dirbame ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kitose Europos šalyse. Todėl, mūsų mokymus gali lankyti ir kitose šalyse gyvenančios merginos. Išklausius kursus suteikiamas sertifikatas lietuvių ir anglų kalbomis. Šis diplomas suteikia galimybę dirbti ir atstovauti save grožio srityje“ — pasakoja „Cinderella“ atstovė. Dar vienas svarbus grožio mokyklos privalumas — didelis dėmesys praktiniams užsiėmimams. Teorinės žinios yra svarbios, tačiau be praktikos realizuoti savęs neįmanoma. „Praktiniai užsiėmimai mums prioritetas. Siekiame, kad praktikos metu kiekviena minutė būtų išnaudota efektyviai. Jei reikia dirbame papildomai — svarbu, kad žmogus pats spinduliuotų noru ir entuziazmu. Į savo darbą žiūrime labai atsakingai, todėl to paties tikimės ir iš savo klienčių“ — sako grožio mokyklos įkūrėja.

Makiažo kursai suteikia galimybę realizuoti idėjas

Kosmetika ir makiažas šiomis dienomis labai svarbūs. Grožį kiekvienas suvokiame skirtingai, tačiau makiažo galia išties stipri. Daugelis moterų ir merginų nori išmokti makiažo gudrybių, todėl pagrindinių makiažo elementų mokosi savarankiškai. Tačiau, paskutiniu metu susidomėjimo sulaukia ir profesionalūs makiažo kursai. „Cinderella“ grožio mokykla rengia profesionalius makiažo kursus visoms, norinčioms išmokti valdyti makiažo teptuką. Grožio mokyklos įkūrėjos nuomone, makiažas yra menas. Norint būti tikru specialistu, teikiančiu paslaugas kitiems neužtenka pasiskaityti straipsnių ar peržiūrėti kelis mėgėjiškus video. Profesionalūs makiažo kursai gali padėti atskleisti savo talentą. Jei jaučiate potraukį grožio sferai, jus domina makiažo ir visažo darbai — makiažo kursai yra pirmasis žingsnis realizuoti savo svajones.