Iš širdies į širdį perduodamas gerumas

115

„Maži darbai sukuria didesnius. Priimkite šią paprastą tiesą“
Marija Bučkienė.

 

Marija-Bu

Sausio 7 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko Lietuvos kaimo rašytojų sąjungos narės, Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos mokytojos Marijos Bučkienės dekoruotų lėkščių parodos atidarymas ir gerumo akcija „Iš širdies į širdį“.

 

Renginyje pristatytos 32 dekoruotos molinės lėkštės. Rinkdamasi dekoravimo spalvas, mokytoja pirmenybę teikė sodriai pievų žaliai, žydrai, mėlynai ir geltonai spalvai. Jos sustiprina ryšį su gamta, kuris labai jaučiamas ir poetės, šešių poezijos knygų autorės, kūryboje.

 

M. Bučkienė, gerumą skatinančias akcijas rengianti jau nepirmus metus, džiaugėsi galinti parodyti pavyzdį ir atkreipti moksleivių bei visuomenės dėmesį. Surinktos lėšos bus skirtos Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologinio centro vaikams. „Man smagu žinoti, kad ir aš galiu daryti mažus, gerus darbus, o svarbiausia – mokyti vaikus mylėti artimą, puoselėti juose užuojautą silpniems ir neįgaliems“ – sakė mokytoja.

 

Jaukiojo popietėje M. Bučkienė pasidalino savo mintimis apie labdaringas akcijas, jų tikslus, o svarbiausia – naudą tiems, kurie mokosi rengti popietes, filmų peržiūras ir ruošia darbelius pardavimui. „Gera, kad tam pritaria mokinių tėveliai, seneliai, o ir mokykloje savo šaknis išaugino tradicija – padėti sergantiems“ – pasidžiaugė poetė.

 

Renginio pabaigoje M. Bučkienė nuoširdžiai dėkojo Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorei Birutei Karčauskienei, Vaikų literatūros sektoriaus vedėjai Danutei Žiobakienei už pagalbą rengiant įvairius renginius, Kretingos M. Daujoto pagrindinės mokyklos mokytojams ir mokiniams.

 

M. Bučkienės dekoruotų lėkščių parodą galite apžiūrėti Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Abonemente iki sausio 31 d.

 

Kretingos rajono savivaldybės

M. Valančiaus viešosios bibliotekos informacija

 

Kretingos.info