Šiaulių bankas už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas iki metų vidurio taikys mažesnius tarifus

116

sauliu-bankas

Nuo pat metų pradžios iki 2013 m. birželio 30 d. Šiaulių bankas privatiems bei verslo klientams organizuoja įmokų už komunalinius mokesčius bei už kitas įmokas akciją.

„Pernai, vos tik pradėję įmokų už komunalinius mokesčius akciją, nuo pat pradžių stebėjome nuolatinį klientų skaičiaus augimą. Mūsų klientai aktyviai naudojasi banko siūlomomis paslaugomis, kurių galimybes nuolat tobuliname, plečiame. Šiais metais pratęsdami komunalinių mokesčių akciją bei kviesdami, atsiskaitant ir už kitas paslaugas, taip pat mokėti mažiau, sudarome palankias galimybes klientams taupyti ir efektyviau planuoti savo biudžetus“, – sako Šiaulių banko administracijos vadovas Audrius Žiugžda.

Kaip ir iki šiol klientai už komunalinius mokesčius sumokėti per „SB liniją“ gali nemokamai, o jiems internetu atsiskaitant už kitas paslaugas, įmokos mokestis tėra 0,70 Lt.

Jeigu klientams už komunalinius mokesčius patogiau susimokėti banko skyriuose, jiems ši banko paslauga akcijos metu taip pat kainuoja pigiau, t.y. tik 0,70 Lt – nesvarbu, ar mokama grynaisiais pinigais, ar atsiskaitoma banko kortele, ar lėšos pervedamos iš banko sąskaitos. Atvykus į banko skyrius sumokėti už kitas paslaugas, įmokos taip pat kainuoja tik 0,70 Lt, tačiau šiuo atveju mokėjimas turi būti atliekamas su Šiaulių banko mokėjimo kortele arba iš banko sąskaitos.

Klientai, siekiantys dar didesnio patogumo, gali nuolatines sąskaitas už komunalinius mokesčius ir kitas įmokas apmokėti tiesioginiu debetu – paslaugų teikėjo nurodytą pinigų sumą Šiaulių bankas kiekvieną mėnesį iš kliento sąskaitos automatiškai perves į paslaugos teikėjo sąskaitą. Tiesioginio debeto paslaugą privatiems klientams Šiaulių bankas teikia nemokamai.

Šiaulių banko informacija 

 

Kretingos.info