Jau galima dalyvauti 2013 m. Europos konkurse Karolio Didžiojo jaunimo premijai gauti!

104

teikite paraiskas

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premijos tikslas – ugdyti jaunimo sąmoningumą Europos klausimais ir skatinti jo dalyvavimą Europos integracijos projektuose.

 

Šia premija apdovanojami jaunimo vykdomi projektai, kuriais ugdomas tarpusavio supratimas, skatinama puoselėti bendrą Europos tapatybės jausmą, praktiškai parodoma, kaip europiečiai gyvena kartu kaip viena bendruomenė.

Europos Karolio Didžiojo jaunimo premiją kasmet teikia kartu Europos Parlamentas ir Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondas.

Pirmoji premija už geriausią projektą yra 5000 eurų, antroji – 3000 eurų ir trečioji – 2000 eurų. Kartu su premija konkurso pirmosios-trečiosios vietų nugalėtojai gaus kvietimą aplankyti Europos Parlamentą (Briuselyje arba Strasbūre) Be to, visų 27 atrinktų nacionalinių projektų atstovai bus pakviesti į keturių dienų kelionę į Acheną (Vokietija).

Premijas už tris geriausius projektus įteiks Europos Parlamento Pirmininkas ir Acheno tarptautinės Karolio Didžiojo premijos fondo atstovas.

Paraiškos formos pildymo gairės

  1. 1.Įrašykite asmens arba grupės asmenų duomenis. Jei reikia, įrašykite naujas pavardes arba išbraukite jau įrašytas. Svarbu! Pats asmuo arba asmenų grupė turi užpildyti savo paraiškos formą. Kitų asmenų (pvz., mokytojų, vyresnių kaip 30 metų asmenų ir t. t.) užpildytos formos nebus priimamos.
  2. 2.Atsisiųskite Kandidato pareiškimo formą (Pareiškimas dėl ES finansavimo), ją užpildykite, pasirašykite ir įkelkite kaip priedą
  3. 3.Atkreipkite dėmesį į tai, kad išsamų projekto apibūdinimą turite pridėti kaip priedą.Svarbu! Jei pridėsite projektą kaip pdf rinkmeną, prašom taip pat pridėti ir Word rinkmeną, nes kitu atveju dokumentas nebus vertinamas. Prireikus galite pridėti daugiau nei vieną rinkmeną. Rinkmenos gali būti doc(x), pdf, xls(x), ppt, odt, txt, jpg ir gif tipo.
  4. 4.Prašom projektą pateikti tik viena kalba.
  5. 5.Nepamirškite pateikti savo projekto santraukos anglų, prancūzų arba vokiečių kalba.Svarbu! Santrauka turi būti trumpa, bet informatyvi ir apimti pagrindinius projekto aspektus. Dažnai vertindama projektą komisija pirmiausia perskaito santrauką.
  6. 6.Atkreipkite dėmesį į tai, kad grupiniai ir tarpvalstybiniai projektai gali būti pateikiami tik vienoje šalyje.
  7. 7.Įrašę visą reikiamą informaciją paspauskite nuorodą SIŲSTI ir laukite patvirtinimo žinutės. Tada galite išsispausdinti paraiškos kopiją.

Papildoma informacija

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti 2013 m. gegužės 7 d.

 

Kretingos.info