Joninių laisvadienis – ką nuveikti su šeima

124

rps20150615_160747Vidurvasarį Lietuvoje minime Jonų ir Janinų vardadienį, kuris švente yra ne tik jiems. Kažkada iškovoję „laisvę Joninėms“, šiandien visi galime džiaugtis papildomu laisvadieniu, kuris dažniausiai dovanoja puikų vasarišką orą. Laisva diena – dar ne atostogos, tačiau nuveikti, rodos, norisi tiek daug! Atskleidžiame vietą, kurioje visa šeima ras mėgstamos veiklos!

Laisvadienis pajūryje

Prie ežero galima nuvykti ir po darbo, o šviečiant kaitriai saulutei vaikščioti po parką taip pat nėra didžiausia pramoga, ypač mažiesiems, kurie trokšta veiklos, nuotykių ir naujovių. Geriausias sprendimas turiningam laisvadieniui – kelionė į pajūrį. Čia puikus klimatas, tyras oras ir daugybė pramogų visai šeimai.

rps20150615_160646Neseniai duris atvėręs kompleksas „Meguva Resort Hotel“ Jonines siūlo švęsti su visa šeima. Apsistosite gamtos apsuptyje ir visą dieną galėsite mėgautis vandens pramogomis netoliese esančiame baseinų ir pirčių komplekse „Natura Termo SPA“. Vakarop jūsų šeimos laukia dalyvavimas komandiniame orientaciniame žaidime, šokiai aplink Joninių laužą ir kitos pramogos.

rps20150615_160928Joninių dieną galėsite pėsčiomis arba dviračiais numinti iki pajūrio, o aktyvių pramogų mėgėjai atras „Meguva Resort Hotel“ etnografinį kaimelį, kuriame galima pažinti senuosius amatus. Tik čia savomis rankomis suminkysite duonos tešlą, įspausite žymes kepaliuko plutoje ir, galiausiai, uosite gardų tikros naminės duonos kvapą. Kūrybines galias pažadinti pakvies rankų keramikos ir odos apdirbimo amato meistrai. Čia susipažinsite su amato pradmenimis ir patys galėsite išmėginti savo gebėjimus. Odos dirbinys ar keramikos indas, pagamintas savomis rankomis, taps neįkainojamu atostogų suvenyru!

Gardūs patiekalai ir lauko kepsnių paslaptys

rps20150615_160820Maistas – svarbi kultūros ir poilsio dalis, o šiandien jam skiriame vis daugiau dėmesio. Apsistojus „Meguva Resort Hotel“ niekur toli vykti nereikės – čia pat veikia jaukus ir erdvus, šimto vietų restoranas, kuriame natūralūs ingredientai atsleidžia gardžiausių savo skonių bei kvapų gamą.

Viena iš Joninių vakaro pramogų – lauko kepsnių pamoka su profesionaliu virtuvės šefu. Sužinosite, kaip teisingai pasirinkti mėsą, kaip ją paruošti, kaip išgauti geriausią skonį ir tapti tikru lauko kepsnių profesionalu. Kartu su šefu leisitės į tikrą skonių kelionę: rinksitės prieskonius, juos maišysite, kepsite ir raugausite. Tai ne tik įtraukianti veikla, leidžianti prisiliesti prie turtingo profesionalios kulinarijos pasaulio, bet ir naudingas įgūdis, kuris šią vasarą tikrai dar pravers.

rps20150615_161019Po skanios degustacijos „Meguva Resort Hotel“ restoranas pakvies gardžios ir romantiškos vakarienės. Prieš stebuklingą Joninių naktį vakarėjanti gamta pro restorano langus atvers nuostabius savo peizažus. Jauki aplinka ir gardus maistas, o mažiesiems šeimos nariams – visai šalia, uždaroje teritorijoje įrengtos žaidimų aikštelės, kupinos ne tik pramogų, nuotykių, bet ir naujų draugų.

Joninių laužas – būtina vakaro dalis

rps20150615_161114Vakarinę dalį užbaigs linksmybės prie Joninių laužo. Tai tradicinė, legendomis ir mistika apipinta tradicija, kurios paminti tikrai nevalia. Žolynai vakarėjant atskleis savo galias, o gyvos muzikos ir paukščių čiulbėjimo fone galėsime leistis į mistišką paparčio žiedo medžioklę.

Būdami gamtos apsuptyje nepamirškite pasidairyti ir žolelių, o Joninių rytą prižiūrėtoje „Meguva Resort Hotel“ teritorijoje pavaikščioti basomis po rasotą žolę bus vienas malonumas. Atraskite turiningą šeimos laisvalaikį drauge!

Daugiau informacijos ir specialiūs pasiūlymai Joninių savaitei: http://jonines2015.blogspot.com

Jonines 2015 Palangoje sutiksime kartu!