Kalėdinei labdaros mugei pasibaigus

112

kaledine-labdaros-muge2

Gruodžio 14 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko kalėdinė labdaros mugė. Jos metu pardavus beveik visą bibliotekos kolektyvo paruoštą produkciją, surinkta net 700 Lt suma. Visos lėšos bus skirtos atviros jaunimo erdvės inventoriui įsigyti.

 

Bibliotekos darbuotojų inicijuotoje mugėje lankytojai galėjo įsigyti daug įvairių produktų šventiniam stalui – raugintų kopūstų, kastinio, sūrio, keksiukų, sausainių, žolelių arbatos. O taip pat pasipuošti patys ar papuošti namus bibliotekininkių gamintais kalėdinės eglutės žaisliukais, maišeliais, riešinėmis, šalikėliais, atvirukais ir kita.

 

Jaukią Kalėdinę atmosferą padėjo sukurti ir prof. Sauliaus Šiaučiulio (pianinas) bei Laimono Urbiko (saksofonas) šventinis koncertas. Valanda geros, kokybiškos ir improvizacijos elementais nuspalvintos muzikos visus sušildė ir privertė susimąstyti apie artėjančias gražiausias metų šventes.

 

kaledine-labdaros-muge1

Po šventinio renginio Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos direktorė Birutė Karčauskienė išreiškė nuoširdžią padėką bibliotekos darbuotojams, palaikiusiems labdaros mugės idėją ir prisidėjusiems savo darbais bei aukomis. O taip pat ir visiems apsilankiusiems bei parėmusiems jaunimo turiningo, saugaus ir kultūringo laisvalaikio leidimo idėją.

 

Kretingos rajono savivaldybės

M. Valančiaus viešosios bibliotekos informacija

 

Kretingos.info