Kokią kelionę rinktis šiais metais?

125

Kelionės – tiesiausias kelias pažinti ne tik mus supantį pasaulį, bet ir save bei kelionės partnerius. Tikriausiai, nerastume nei vieno, kuris nemėgtų keliauti: skiriasi tik keliavimo įpročiai ir poreikiai. Tad kiekvienas galime pasirinkti mums labiausiai priimtiną kelionės tipą: pažintinę, poilsinę, egzotinę, verslo kelionę ar kelionę grupei. Kelionių organizatoriaus ZIP Travel klausiame, kokį kelionės tipą, kada ir kaip išsirinkti šiems, 2018-iesiems, metams?

Kelionių pasiūlymai visų tipų keliautojams

Jei dar nepradėjote svajoti apie poilsį, tai pats laikas, jei nesinori rinktis tik iš likučių ir ne pačių geriausių viešbučių. Dėl prasto oro vasaros metu Lietuvoje kelionės į užsienio šalis paklausios net ir vasaros Lietuvoje laikotarpiu, o įsigyti kelionę lėktuvu ar autobusu tampa nebeįmanoma likus mėnesiui iki kelionės datos dėl užpildytų lėktuvų bei autobusų.

Dauguma keliautojų šią taisyklę jau įsisavino, tad keliones užsisakinėja iš anksto: šeimos dažniausiai renkasi „viskas įskaičiuota“ poilsines keliones į Turkiją, Graikiją, Bulgariją, o norintys egzotikos mieliau renkasi Balio salą, Vietnamą, Kubą. Kelionių agentūra ZIP Travel organizuoja keliones ir verslo klientams į parodas, konferencijas, taip pat verslo klientų darbuotojų motyvacines keliones į Turkiją, Gruziją, Slovėniją. Žvejybos mėgėjams – žvejybos keliones kolektyvams į Norvegiją, Ispaniją.

Kur keliauti populiariausia?

Jau daugelį metų populiariausia kryptimi tarp lietuvių išlieka Turkija. Tai sąlygoja aukštesnio lygio viešbučiai, kokybiškas ir neįkyrus aptarnavimas bei ilgesnio laikotarpio atostogos: čia geru oru mėgautis galima nuo balandžio vidurio iki spalio pabaigos.

Tarp valstybinių organizacijų populiariausia kryptimi išlieka Briuselis bei nusimato dažnesni skrydžiai į Bulgariją dėl ES pirmininkavimo Sofijoje.

Savanorystė – gyvenimo nuotykis ir pamoka

Savanorystė Indijoje, Nepale, Tailande, Vietname, Šri Lankoje ar Pietų Afrikos Respublikoje – tai nuostabi alternatyva tiems, kurių nebetenkina įprastinės poilsinės/ pažintinės kelionės. Tiems, kurie nori iš kelionės daugiau ir prasmingiau nei „viskas įskaičiuota“. Savanorystės kelionės šių dienų visuomenėje yra tapusios gražia ir kilnia misija, kasmet suburiančia ne vieną tūkstantį savanorių iš viso pasaulio ir skatinanti neatlygintinai dalintis savo brangiausiu turtu – laiku – su tais, kuriems ypatingai jo reikia.

Savanorystės programos yra nepaprasta patirtis ir pačiam savanoriui, kadangi, atiduodant dalelę savęs, gaunama šimteriopai daugiau atgal sau pačiam. Kasmet vis labiau populiarėjantis savanoriavimas užsienyje – tai dvasinis tobulėjimas, akiračio praplėtimas, naujos kultūros bei žmonių pažinimas, o taip pat ir užsienio kalbų įgūdžių lavinimas.

Savanorystės programos yra puiki proga išdrįsti keliauti vienam, jei niekada tam nesiryžote, pasisemti naujų idėjų, įgyti naujų įgūdžių bei žinių, kurioms vis nebuvo tinkamo laiko įgyti. Kiekviena diena savanoriaujant – tai unikali patirtis, kurios metu ne tik išmokstama naujų dalykų, pailsima, bet ir dvasiškai patobulėjama.

Savanorystės programa Jus paskatins ryžtis kelionei į tolimą egzotišką kraštą, kur, greičiausiai, niekada taip ir nebūtumėte pasiryžę nuvykti, o, išėję iš savo komforto zonos ir įgiję neįkainojamos visapusiškos patirties, atgausite jėgas, praskaidrinsite mintis ir pasikrausite pozityvumo ilgam.

Taigi, rinkitės poilsinę kelionę su „viskas įskaičiuota“, pažinkite svetimą kultūrą pažintinės kelionės metu, leiskitės į egzotišką nuotykį, kilkite karjeros laiptais ar praleiskite nepamirštamą savaitgalį su seniai matytais bičiuliais, o gal ryžkitės gyvenimo nuotykiui savanoriaujant: kelionių organizatorius ZIP Travel padės Jums bet kuriuo atveju ir pasiūlys dar daugiau.