Konkurencijos rezultatas: gyventojams – nemokami pinigų pervedimai

102

20 euruMokėjimo paslaugų srityje nemokamų paslaugų sąrašą nuolatos plečianti tarptautinė sistema „Paysera“ savo klientams pristatė netikėtą naujovę. Tai iš esmės rinką sudrebinanti galimybė sutaupyti – pinigų pervedimus eurais atlikti visiškai nemokamai. Iki šiol pervedimai buvo nemokami tik „Paysera“ sistemos viduje ir į kai kurios užsienio bankus.

Komerciniai bankai apmokestina ne tik tarptautinius ar vietinius pervedimus į kitus bankus, bet ir pervedimus internetu į to paties banko kitų klientų sąskaitas. Populiariausiose Lietuvoje veikiančiuose komerciniuose bankuose pervedimai internetu kitam to paties banko klientui kainuoja nuo 0,23 iki 0,29 euro. Pervedimo į kitus Lietuvos bankus įkainiai dažnai viršija ir 0,40 euro. Tam tikras kiekis nemokamų pervedimų dažniausiai leidžiamas tik išskirtiniams klientams, turintiems mokamus planus ar specialias, dažniausiai brangias, korteles.

„Paysera“ nuo šiol nemokamus pervedimus leis atlikti absoliučiai visiems fiziniams savo klientams. Per mėnesį kiekvienas fizinis klientas galės atlikti iki 30 nemokamų neskubių pervedimų į visas Europos Sąjungos šalis.

„Norime, kad Lietuvos gyventojai kuo dažniau rinktųsi elektroninius mokėjimus. Tikimės ateityje priartėti prie Skandinavijos elektroninių mokėjimų statistikos – šiose šalyse apie 90 proc. atsiskaitymų vyksta elektroniniu būdu. Būtent todėl stengiamės klientams suteikti kuo daugiau nemokamų paslaugų. Dėl šios priežasties nuo šiol nemokami pervedimai bus galimi ne tik pačioje „Paysera“ sistemoje, bet ir į skirtingus bankus visose Europos Sąjungos šalyse, pervedant eurais. Mums pervedimai nėra nemokami, jie tikrai kainuoja, tačiau paskaičiavome, kad 95 proc. klientų per mėnesį neatlieka daugiau nei 7 pervedimų. Iš visų mūsų klientų, vos keli atliko daugiau kaip 30 pervedimų. Ir tai tik todėl, kad jie vykdo individualią veiklą (užsiima verslu)“, – sako „EVP International“, plėtojančios mokėjimų sistemą „Paysera“ generalinis direktorius Kostas Noreika.

Nemokami pervedimai – ne vienintelis „Paysera“ klientams siūlomas pranašumas. Besinaudojantys šia sistema gauna visą paketą nemokamų ar pigesnių paslaugų: nemokamą sąskaitą, nemokamus tarpusavio pervedimus, nemokamą atsiskaitymą elektroninėse parduotuvėse ir iki 1 proc. grąžos nuo pirkinių sumos, iki šimto kartų pigesnius tarptautinius pervedimus kitomis valiutomis ir daugelį kitų.

Tuo metu komerciniai bankai kartais siūlo mokamus paslaugų planus, kuriuos pritaikius klientas gauna tam tikrą nemokamų pervedimų skaičių, bet kartu ir mokėjimo kortelę. „Paysera“ siūlo pinigų pervedimus daryti nemokamai ir tam net nebūtina turėti mokėjimo kortelės, kuri beje taip pat yra prieinama visiems „Paysera“ klientams.

Naujoji „Paysera“ VISA kortelė pravers tiems, kurie dažnai apsipirkinėja užsienio elektroninėse parduotuvėse ar intensyviai keliauja. Tiems, kuriems kortelės nereikia, pavyzdžiui, pensininkams, ji ir nebūtina. Jie pensiją išsigryninti be didelio vargo galės „Paysera“ partnerių vietose. Nors kortelė ir išgryninimo paslauga mokamos, tačiau kaina atitinka rinkos vidurkį.

Įsigiję „Paysera“ VISA kortelę ja galės naudotis visur, kur priima VISA tipo korteles: fizinėse prekybos vietose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat atsiskaitant internetu. Išsigryninti pinigus taip pat bus galima visuose bankomatuose, aptarnaujančiuose tokio tipo korteles. Užsienyje naudojantis pinigų išėmimo iš bankomatų paslauga, taikomas bene dvigubai mažesnis, nei įprasta naudojantis kitų bankų kortelėmis, mokestis – tik 1 euras išsigryninant pinigus eurais ES šalyse.

„Norime, kad „Paysera“ būtų paprasta ir patogu naudotis visur ir visada. Šiuo metu intensyviai plečiamegrynųjų pinigų įnešimo ir išėmimo tinklą, mat išsigryninti ar įnešti pinigus į „Paysera“ sąskaitą nori vis daugiau klientų. Grynuosius pinigus įnešti galima „Lietuvos spaudos“ kioskuose, „Maxima“kasose, „Perlo“ terminaluose. O išleista „Paysera“ VISA kortelė padidins vietų, kuriose galima atsiskaityti su „Paysera“ skaičių, nes su ja bus galima atsiskaityti ten, kur kol kas negalima patogiai ir greitai atsiskaityti su „Paysera“ mobiliąja programėle. Norime klientams pasiūlyti kuo daugiau ir kuo parankesnių atsiskaitymo būdų“, – teigia K. Noreika.

Apie „Paysera“:

Tarptautinę mokėjimų sistemą „Paysera“ valdo UAB „EVP International”. 2012 metais elektroninių pinigų licenciją gavusi bendrovė jau pasiekė įspūdingų rezultatų: šiuo metu yra daugiau nei 200 000 „Paysera“ klientų. Iš „Paysera“ sąskaitos vien per 2014 metus buvo pervesta 750 mln. eurų.

„Paysera“ paslaugos apima įvairius atsiskaitymo būdus tiek verslui, tiek fiziniams asmenims: atsiskaitymą internetu ir mobiliaisiais įrenginiais, tarptautinius pervedimus už vietinių kainą, įmokų surinkimo paslaugą SMS žinutėmis, internetu ir skenuojant QR kodą prekybos vietose, nemokamą programėlę – mobiliąją piniginę išmaniesiems telefonams.

Kostas Noreika
Generalinis direktorius
EVP International

Sąskaitą „Paysera“ sistemoje galite atsidaryti čia >>