Lietuvoje – 1 000 naujų „Lidl“ parduotuvių: savąją gali turėti ir tu!

127

Karšta naujiena: per keturias dienas Lietuvoje atidaryta net 1 000 naujų „Lidl“ parduotuvių! Tiesa, šįkart jos – virtualios. Mažieji šalies gyventojai aktyviai naudoja birželio 8-ąją Lietuvoje startavusią nemokamą „Lidl“ mobiliąją programėlę – lavinamąjį žaidimą vaikams lietuvių kalba „My Lidl shop“.

Ką tik vienerių metų veiklos Lietuvoje sukaktį atšventusi bendrovė „Lidl Lietuva“ – šalies prekybos sektoriaus lyderė socialiniuose tinkluose. Bendrovė tęsia aktyvią plėtrą ne tik statydama naujas parduotuves įvairiuose šalies miestuose, bet ir kviesdama mokyklinio amžiaus vaikus išbandyti nemokamą žaidimą „My Lidl shop“.

Žaidimas „My Lidl shop“ skatina pasitelkti kūrybiškumą bei vaizduotę. „Viskas – kaip realiame versle: įsirengi prekyvietę, gražiai išdėlioji prekes ir lauki pirmųjų pirkėjų, – sakė Agnė Gaižauskienė, UAB „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė. – Šiuo metu mažieji „Lidl“ kūrėjai turi galimybę įveikti tris lygius, kurių kiekvienas pateikia vis naujų iššūkių ir užduočių. Vystant programėlę, joje atsiras dar daugiau lygių – norime, kad žaidimas augtų drauge su savo vartotojais.“

Virtualus žaidimas skatina perprasti prekybos veiklos pagrindus, be to, turi ir interaktyvių elementų – pavyzdžiui, norėdami įgyti papildomų taškų, žaidėjai turi apsilankyti tikroje „Lidl“ parduotuvėje ir nuskaityti programėlėje nurodytų prekių brūkšninius kodus.

Mobilioji programėlė „My Lidl shop“ prieinama mobiliuosiuose telefonuose ir planšetėse su „Android“ bei „iOS“ operacinėmis sistemomis. Parsisiųsti ją galima programėlių parduotuvėse „Google Play“ ir „App Store“. Daugiau informacijos apie žaidimą – interneto svetainėje www.lidl.lt.

UAB „Lidl Lietuva“ valdo 30 „Lidl“ parduotuvių, įsikūrusių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje ir Ukmergėje. Apie 1 600 darbuotojų turintis prekybos tinklas Lietuvoje veikia jau vienerius metus ir nuosekliai tęsia plėtrą visoje šalyje. Bendrovės „Lidl Lietuva“ paskyros socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Instagram“ turi didžiausią skaičių sekėjų tarp mažmeninių tinklų Lietuvoje. Šiuo metu „Lidl Lietuva“ „Facebook“ turi daugiau kaip 165 400, „Instagram“ – daugiau kaip 6 460 sekėjų.

Agnė Dalia Gaižauskienė
UAB „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė