Lietuvoje pasirodė naujausia bestselerio „Paslaptis“ autorės knyga

131

Rh. Byrne Magija

Šalies knygynuose pasirodė trečioji bestselerio „Paslaptis“ („The Secret“) serijos knyga „Magija“. Pirmoji šios serijos dalis sulaukė nepaprasto populiarumo bei subūrė didžiulį gerbėjų ratą – visame pasaulyje parduota 20 mln. jos egzempliorių, knyga išversta į 43 kalbas, o joje dėstomos tiesos dažnai prilyginamos naujajai religijai. Visą autorės Rhonda Byrne „Paslapties“ seriją Lietuvos skaitytojams pristato leidykla „Alma littera“.

 

„Rh. Byrne knygos mūsų šalyje sužavėjo labai plačią ir įvairią auditoriją. Autorės talentas slypi tame, kad ji geba rasti kelią į kiekvieno, net ir išrankesnio, skaitytojo širdį, kadangi kalba apie universalius, daugeliui žmonių svarbius dalykus. Be to, siūlo iš pirmo žvilgsnio nesudėtingą, bet labai veiksmingą geresnio gyvenimo metodą – pozityvų žvilgsnį į save ir aplinką“, –  teigia Danguolė Viliūnienė, leidyklos „Alma littera“ direktorė.

 

Naujausia Rh. Byrne knyga „Magija“ tęsia idėjas, išdėstytas savo pirmtakėse „Paslaptis“ ir „Galia“, tačiau ją gali be vargo suprasti ir tie, kurie minėtų knygų neskaitė. Knygoje pasakojama apie nepaprastą dėkingumo galią, kurią autorė įrodo pasitelkusi daugybę šventraščių, žymių pranašų ir iškilių asmenybių citatų, taip pat remdamasi ir savo pačios gyvenimo faktais.

 

Šioje knygoje pateikiamas ir 28 dienų praktinis saviugdos kursas, kurį sudaro specialūs pratimai bei užduotys. Šis kursas yra skirtas žmonėms, siekiantiems pasirūpinti savo sveikata, susikurti darnesnius santykius, materialinę sėkmę ir kitus visaverčio gyvenimo komponentus. „Magijoje“ skaitytojai taip pat ras specialų „Visatos čekį“, kurį užpildę ir įrašę norimą sumą, galės išsiųsti į Visatos banką ir laukti stebuklo.

 

Rhonda Byrne – Australijos televizijos prodiuserė, įtraukta į 2007 m. „Time Magazine“ paskelbtą įtakingiausių žmonių pasaulyje šimtuką. Ji pasaulyje išgarsėjo filmu „Paslaptis“, o netrukus pasirodė ir to paties pavadinimo knyga, kurioje buvo kalbinami įvairūs žinomi lektoriai. Ją sekė kitos serijos knygos „Galia“ ir „Magija“.

 

Apie įmonių grupę „Alma littera“

 

Didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę „Alma littera“ valdantis UAB „AL holdingas“ vienija 11 bendrovių, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Visoje įmonių grupėje dirba daugiau kaip 500 darbuotojų. Įmonių grupės pardavimo pajamos 2011 m. sudarė 107 mln. Lt.

 

www.almalittera.lt

 

Kretingos.info