Lietuvos pašto kurjeriai keičia vardą į LP EXPRESS

122

LP EXPRESS

Lietuvos paštas stiprina savo pozicijas siuntų pristatymo rinkoje ir atnaujina kurjerių veiklą. Nuo šiol Lietuvos pašto kurjeriai vadinsis LP EXPRESS.

„Tikimės, kad atnaujinę kurjerių įvaizdį ir ženkliai pagerinę kokybinius rodiklius, ne tik geriau aptarnausime savo klientus, bet ir tapsime viena iš pirmaujančių bendrovių siuntų pristatymo rinkoje“, – sakė LP EXPRESS vadovas Domas Sabaitis.

Atnaujinęs kurjerių veiklą, Lietuvos paštas sieks aukštų kokybinių rodiklių. Bendrovė įdiegė naujas ir šiuolaikiškas duomenų apdorojimo sistemas, kurios užtikrina greitesnį ir kokybiškesnį keitimąsi duomenimis. Taip pat klientams ketinama pasiūlyti patogesnį siuntų paėmimo ir pristatymo laiką.

Lietuvos paštas atnaujino ne tik kurjerių vardą, bet ir visą jų įvaizdį – darbuotojai vilkės naujus darbo drabužius bei važinės LP EXPRESS ženklu pažymėtais naujais automobiliais.

LP EXPRESS vardu bus plėtojama ir siuntų savitarnos terminalų SIUNTOS24 veikla. Nuo šiol siuntų savitarnos terminalai vadinsis LP EXPRESS 24. Šiuo metu Lietuvoje veikia 71-as LP EXPRESS 24 terminalas 41-ame mieste.

Pasak D. Sabaičio, Lietuvos paštas yra vienintelė bendrovė šalyje, kuri klientui siūlo tokį platų siuntų pristatymo būdų pasirinkimą. Išsiųsti siuntas galima per LP EXPRESS kurjerius, visą parą veikiančius siuntų savitarnos terminalus LP EXPRESS 24 arba užsukus į bet kurį iš daugiau kaip 700 Lietuvos pašto skyrių.

LP EXPRESS – tai Lietuvos pašto prekės ženklas, su kuriuo plėtojama kurjerių ir siuntų savitarnos terminalų LP EXPRESS 24 veikla. Daugiau informacijos www.lpexpress.lt.

 

Kretingos.info