Mažas, bet jaukus 16 kvadratinių metų butas

108

Šiame 16 kvadratinių metrų bute yra miegamasis, virtuvė, svetainė ir net erdvi terasa.

small-apartment-16-kvm-4Bute beveik nėra baltos spalvos, kuri dažniausiai ir naudojama tokio dydžio butuose, kaip priemonė erdvės pojūčiui sustiprinti.

Juodas baldų paviršius

small-apartment-16-kvm-2 Daugelyje mažų butų dizaino elementuose vyrauja ryškios spalvos, bet šiame naudojamas drąsus dizainas ir kūrybiškas erdvės atskyrimas. Panaudota juoda spalva virtuvinio ir spintų fasade, suteikia butui tam tikrą kontrastą.

Nors juoda spalva ir mažina erdvę, šiuo atveju ji puikiai subalansuota su balta ir geltona spalva.

Kur lova?

Aukštos lubos, yra didžiulis pliusas mažoje erdvėje ir tai leidžia jums efektyviai išnaudoti erdvę.

Šiandien dizaineriai buto aukštį dažniausiai išnaudoja miegamojo lovai, kuri šiuo atveju ir yra įrengta viš durų. Bet atkreipkite dėmesį jog akštesnė patalpa šiuo atveju panaudota ir rūbų ar daiktų spintoms abiejuose kambario pusėse.

Šviesa

small-apartment-16-kvm-6 small-apartment-16-kvm-3Mažame interjere negalima išsiversti be gero apšvietimo.

Jo trūkumas ar netikslingas įrengimas butą gali dar labiau mažinti.

Praktiškai įrengtas apšvietimas šiam butu suteikė papildomos vizualinės erdvės. Šviesa virš lovos, lempa po virtuvinių pakabinamų spintelių ir du laisvai reguliuojami šviestuvai, kuriu spalva šiam butui suteikė išskirtinio žaismingumo.

Vonia ir tualetas dar vienas iššūkis dizaineriams

small-apartment-16-kvm-11 small-apartment-16-kvm-10 small-apartment-16-kvm-9Šiame mažame bute turime ir nestandartinį, nepatogų vonios ir tualeto patalpą.

Todėl šioje patalpoje yra daug didelių veidrodžių ir baltos spalvos, kurie sukurti erdvės iliuziją.

Geriau isižiūrėkite į nuotraukas, šiame vonios kambaryje nėra dušo kabinos, nes ji papraščiausiai netilpo. Unitazas ir maža kriauklė su spintele pagalinta iš medžiagų atspalių vandeliui.

Šioje patalpoje dušu išnaudojamas visą turimą vonios kambarį. Norint suteikti žaismingumo kambariui naudojami rankšluosčiai, kaktusas, paveikslėlis ant sienos.

Terasa

small-apartment-16-kvm-8 small-apartment-16-kvm-7Didžiulis pliusas šio mažo buto yra erdvi terasa, kurioje galima surengti mini vakarėlį, atsipalaiduoti po sunkios darbo ir tiesiog grožėtis saulėlydžiais.