Nauja mada: burgerius keičia dešrainiai

157

desrainisStatoil“ duomenimis kasmet lietuviai suvalgo daugiau nei 340 kilometrų dešrainių – tai vienas populiariausių šio tinklo „Made to Go“ produktų. Per pastaruosius 18 metų dešrainių vartojimas Lietuvoje ženkliai išaugo. Britų dienraštis „The Telegraph“ dešrainius įvardija kaip vieną naujausių maisto tendencijų, kurią seka Europos viešojo maitinimo įstaigos.

„Dešrainiai yra vienas labiausiai perkamų maisto produktų mūsų tinkle. Sekdami pasaulines maisto tendencijas manome, kad dešrainių vartojimas mūsų šalyje tik didės. Jau pastebėjome, kad šalies viešojo maitinimo įstaigos drąsiai įtraukia šį patiekalą į savo meniu. Esame vieni pirmųjų Lietuvoje vartotojams pasiūlę šį maisto produktą, todėl sekdami maisto tendencijas ir klientų poreikius nusprendėme savo asortimentą papildyti naujais „Real Hot Dogs“ dešrainiais. Keturių rūšių dešrainiai bus klasikinės formos – dešrelė uždedama ant bandelės, paliekant daugiau erdvės specialiai paruoštoms daržovėms ir priderintiems pagardams“, – sakė „Statoil Fuel & Retail Lietuva” Marketingo ir Komunikacijos vadovė Indrė Česūnienė.

I. Česūnienės teigimu, lietuviai nebijo išmėginti naujų egzotiškų patiekalų ir atrasti naujų skonių, todėl „Real Hot Dogs“ šefų kūrybos vaisius – keturi skirtingi dešrainiai, atspindintys populiariausios pasaulio virtuvės įvairovę. Itališkas – su lietuvių labiausiai mėgstama aštroka Knacker dešrele, jalapeno pipirais, žaliomis salotomis bei priderintu Ranch style padažu. Amerikietišką dešrainį sudaro parūkyta medžiotojų dešrelė pagardinta Bourbon BBQ padažu, daržovėmis, šonine ir sūriu. Azijietišką – pieniška dešrelė, saldžiarūgštis Sweet Chili padažas ir kepinti svogūnėliai. Specialiai gurmanas – meksikietiškas dešrainis pateikiamas tortilijoje su jautienos dešrele, šviežiais pomidorais, guacamole ir salsa padažais bei Taco traškučiais.

„Real Hot Dogs“ dešrainiai sėkmingai startavo Norvegijoje, Švedijoje, Lenkijoje ir Rusijoje. Naujo produktų linijos pristatymui „Statoil“ sukūrė video filmuką, kuriame profesionalus ekskavatorininkas iš Suomijos Juha-Pekka Perämäki su 8,5 tonos sveriančiu įrenginiu preciziškai ir tiksliai pagamina dešrainį savo kolegai.

Daugiau maisto ruošimo receptų rasite: www.medosreceptai.lt