Norinčius dirbti namuose mokys IT ir verslo internete subtilybių

128

slide_2Šeštadienį, lapkričio 7 d., vyks Virtualių asistenčių akademijos mokymai, skirti visiems, o ypač, merginoms ir moterims, norinčioms dirbti nuotoliniu būdu. Pasak organizatoriaus, „Virtualių asistenčių komandos“, šis renginys tęsia akademijos socialinę misiją – praplėsti žinių ir darbo galimybes mamoms, studentėms, moterims ir merginoms iš mažesnių miestelių ar tiesiog visiems, kas dirba sunkų ar nemėgstamą darbą ir nori keisti savo gyvenimą. Norintys, bet negalintys dalyvauti mokymuose, galės juos stebėti tiesiogiai vaakademija.lt svetainėje ir taip dalyvauti projekte nuotoliniu būdu.

Tai antrą kartą vyksiantis tokio tipo renginys, kurio metu dalyviai gyvai išgirs daug aktualių su IT ir verslu susijusių temų: apie internetinio marketingo strategijas, paslaugas verslui internete, vizualinės informacijos kūrimą, komunikaciją socialiniuose tinkluose. Dalyviai galės betarpiškai užduoti klausimus, bendrauti tarpusa

vyje ir dalintis patirtimi. Pernai renginys sulaukė ypač daug dalyvių, kurie pradeda ar nori pradėti savo verslą ir kuriems reikia daugiau žinių bei patarimų.

„Mes siekiame, kad kiekviena mergina ar moteris, norinti tobulėti informacinių technologijų srityje, dirbti virtualia asistente ar tiesiog išmokti naują praktinį dalyką, kurį pritaikytų virtualioje erdvėje, gautų naujausių žinių, taip pat ir patarimų ar pagalbos. Džiaugiamės, kad šiemet prie iniciatyvos prisijungė dar daugiau partnerių“, – sako viena iš akademijos organizatorių Dovilė Petrauskienė.

Pasak jos, renginys taip pat prisideda prie siekio plėsti virtualių asistentų bendruomenę. „Pagalba verslams virtualiu būdu dar tik skinasi kelią Lietuvoje, apie tai garsiau pradėjome kalbėti nuo pernai. Iš tiesų, tiek smulkiems verslininkams, taip pat dirbantiems namuose, tiek stambesniems verta dirbti su virtualiais asistentais, nes jų darbo savikaina yra kur kas mažesnė nei dirbančiųjų biuruose. Be to, kai kurie nuotoliniu būdu dirbantys žmonės gali pasiūlyti ir lankstesnį darbo grafiką, kas kai kuriems verslams yra labai aktualu“, – tvirtina D. Petrauskienė. Pasak jos, virtualiems asistentams verta patikėti visus laikui imlius darbus, pavyzdžiui, interneto svetainių kūrimą ir priežiūrą, informacijos rinkimą ir apdorojimą, dokumentų tvarkymą ir kt.

Ainės Lučinskienės, vienos iš akademijos įkūrėjų, teigimu, projekto įsibėgėjimą patvirtina ir tai, kad prie jo prisijungia vis daugiau partnerių: ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, „Paysera“, „Digitouch!“, „Zorvidas“, „ParaZitaS“, „Virtuali erdvė“, „WEBseminarai.lt“, „partypanda.lt“ ir kt. Visi, norintys dalyvauti mokymuose, kviečiami registruotis www.vaakademija.lt.

Virtualių asistenčių akademija – tai socialinė jaunų veiklių moterų iniciatyva, gimusi 2014 metais. Virtualių asistenčių akademija kviečia lektorius ir organizuoja įvairius IT ir verslo mokymus internetu. Mokytojai prie virtualios akademijos prisijungia kasdien, kursų metu atsako į visus iškilusius klausimus, o pabaigoje tikrina praktinius baigiamuosius darbus. Virtualių asistenčių akademija siekia auginti virtualių asistenčių bendruomenę Lietuvoje ir edukuoti verslus, kokia darbo su virtualiais asistentais nauda.

Daugiau informacijos:
Tel. 861138954
El. p. info@vaakademija.lt
http://vaakademija.lt