Pašto dėžutė – lyg būsto vizitinė kortelė

120

Pašto dėžutė – ne tik vieta gauti korespondencijai, bet ir būsto vizitinė kortelė, daug pasakanti apie jo gyventojus, jų įpročius ir estetiką.

Uždarosios akcinės bendrovės „Edmundo metalo gaminiai“ vadovas Edmundas Juškevičius pasakoja, kad jo vadovaujama įmonė gamina, remontuoja, montuoja naujas kokybiškas ir patvarias vidaus ir lauko pašto dėžutes, sublokuotas – laiptinėms daugiabučiuose bei dvipuses pašto dėžutes, skirtas individualiems namams ar biurams.

Įmonė, klientams pageidaujant, suteikia paslaugą nuo iki: atveža naujas pašto dėžutes, nuima senąsias, vietoj jų sumontuoja naujas. Net spauda niekur nedingsta – iš senųjų pašto dėžučių ji perkeliama į naujas. Kad gyventojams būtų patogu, įmonė sunumeruoja net pašto dėžučių raktus. Klientams pageidaujant, įmonė išveža ir senas dėžutes.

„Mūsų didžioji produkcijos dalis – pašto dėžutės daugiabučiams. Šiuo metu žmonės aktyviai jas keičia, tad ir klientams siūlomi nauji modeliai. Stengiamės pasiūlyti kuo tobulesnius, vartotojų lūkesčius atitinkančius modelius“, – sako įmonės vadovas.

Pašnekovas patikino, kad jo produkcija nekonkuruoja su didžiųjų prekybos tinklų pasiūla, o gaminių kokybė garantuoja jų ilgaamžiškumą. „Mūsų gaminiams naudojamas storesnis metalas, patikimesnės spynelės ir kitos detalės. Labai svarbu, kad pašto dėžutėms, kurios montuojamos lauke, būtų parinkti patvarūs, temperatūros ir drėgmės pokyčiams atsparūs dažai“, – kalbėjo verslininkas. Gaminiams ir montavimo darbams visada suteikiama garantija.

Anot E. Juškevičiaus, didieji prekybos tinklai dažnai net nepasivargina pirkėjui suteikti elementarios informacijos apie gaminį, jo specifiką ir priežiūrą, o ir pirkinio tarnavimo laikas nuvilia.

Svarbiausias prioritetas – kokybė

E. Juškevičius teigia, kad visuomet maksimaliai atsižvelgia į klientų pageidavimus, net jei šie reikalauja koreguoti jau prasidėjusį gamybos procesą: „Neseniai buvo pradėta vieno modelio pašto dėžučių gamyba, tačiau išgirdus klientų pastabas, gamybos procesas buvo nutrauktas ir atlikti tam tikri patobulinimai. Žinoma, tokie žingsniai reikalauja ir papildomų finansinių investicijų, bet, mano nuomone, labai svarbu reaguoti kuo greičiau, siekiant, kad gaminys atitiktų kliento puoselėjamus lūkesčius.“

Įmonės vadovas pasakoja, kad visa produkcija gaminama Lenkijoje, tačiau į lietuvių pageidavimus atsižvelgiama iki menkiausių detalių. „Šalyse, su kuriomis tenka dirbti – Lenkijoje, Italijoje ir Čekijoje, – rinka yra didelė, tad nuolat tenka kalbėtis apie išskirtinius mano įmonės pageidavimus dėl produkcijai naudojamų medžiagų kokybės, jų patvarumo“, – kalbėjo E. Juškevičius.

Planuoja plėsti gaminių asortimentą

Pasak įmonės vadovo, žmonės stengiasi, kad jų aplinka būtų gražesnė, o kartu ir rūpinasi savo gaunamos korespondencijos saugumu, tad ir pašto dėžučių keitimo klausimas dažnai yra bekompromisis. Šiandien vien tik dailios pašto dėžutės klientams nepakanka, stengdamiesi sukurti darnų estetinį savo būsto vaizdą, klientai palankiai vertina galimybę įsigyti produktų paketą – prie pašto dėžutės stilistiškai priderintą vėliavos stiebą ir namo numerio lentelę.

„Tokius dovanų paketus, kuriuos galima dovanoti naujakuriams, planuojame pradėti gaminti jau nuo 2017-ųjų kovo mėnesio. Mano darbo prioritetai – estetika ir kokybė, bet ne kiekybė,“ – pabrėžė pašnekovas.

Šiuo metu įmonė gamina kelių modelių sublokuotas pašto dėžutes. Vieno tipo dėžutės skirtos lauko sąlygoms ir dviejų – vidaus. Vėliau planuojama daugiau dėmesio skirti suoliukų – šiukšliadėžių, vėliavų laikiklių, stiebų gamybai.

Kaip sakė E. Juškevičius, atliekami ir senų pašto dėžučių remonto darbai: gali būti pakeistos durelės, ištiesintos ar perdažytos, pakeičiami vyriai ir spynos.

Edmundas Juškevičius senose pašto dėžutėse randa ne tik laiškų iš praeities, bet ir ištuštintų piniginių

Įmonės „Edmundo metalo gaminiai“ nuotr.