Požiūris į sekso prekes keičiasi ir Lietuvoje

137

 

Closeup portrait of adult couple lying on their bed at their apartment and man giving a greeting card to his girlfriend. Blank balloon at the top of the photo f
Closeup portrait of adult couple lying on their bed at their apartment and man giving a greeting card to his girlfriend. Blank balloon at the top of the photo f

Dėmesys kokybiškam ir įvairiapusiškam seksualiniam gyvenimui Vakarų šalyse yra natūralus reiškinys jau kelis dešimtmečius. Pastebima, kad ši tendencija vis stipriau įsitvirtina ir mūsų šalyje – sekso prekės tampa vis populiaresne priemone gyvenimo malonumams sustiprinti. Tai yra normali meilės gyvenimui išraiška, romantiškas ir originalus būdas atrasti vis naujus potyrius.

Baigėsi laikai, kuomet sekso prekių parduotuvės asocijavosi su menku žemos kokybės sekso prekių asortimentu, nemaloniu ir nekompetentingu aptarnavimu bei nuošaliose vietose įsikūrusiomis patalpomis, į kurias nesinorėdavo užeiti. Aukštųjų akimirkų parduotuvės Romantika.lt įkūrėjai pastebi, jog sekso prekių parduotuvių persikėlimas į internetą atskleidė svarbią tendenciją:  Lietuvoje šios prekės yra patrauklios ir aktualios įvairaus amžiaus ir skirtingų pažiūrų pirkėjams. Tiesiog iki šiol ne kiekvienas pirkėjas Lietuvoje atrasdavo savo lygį atitinkančią pasiūlą.

„Romantikų ir laisvų sielų yra kiekviename profesiniame sluoksnyje ir kiekviename mieste”,- tikino elektroninės sekso prekių parduotuvės atstovai: „Šiandien šie žmonės gali nesidrovėdami atrasti savo prekę malonioje ir orioje apsipirkimo erdvėje”.

Sekso prekių pardavimų statistika atskleidžia, kad šalyse, kurių gyventojai iš pažiūros atrodo santūrūs ar net susikaustę, pirkėjai seksualinio gyvenimo malonumams neretai renkasi drąsias ir netikėtas sekso prekes. Ši tendencija neaplenkia ir Lietuvos: lietuviai vis dažniau griauna kuklumo mitą ir ryžtasi išbandyti sekso prekių naujoves. Kaip rodo Romantika.lt patirtis, seksualinio gyvenimo paįvairinimas ir kokybiški malonumai už miegamojo durų tampa natūralia pilnaverčio kasdienio gyvenimo dalimi.

Šią tendenciją liudija ir faktas, kad sekso prekes internete perkančių lietuvių srautas yra smarkiai išaugęs. Tai lemia ne tik konfidencialumas, kurį suteikia pirkimo internetu galimybė: pagrindinis pirkimo internetu privalumas yra platus kokybiškų sekso prekių asortimentas. Romantika.lt savo pirkėjams siūlo net 2,5 tūkst. pasaulyje pripažintų gamintojų sekso prekių, kai įprastoje parduotuvėje jų būna apie 200-300.

Reikšmingas faktorius yra ir konkurencinga kaina: parduodant sekso prekes internetu nereikia išlaikyti parduotuvės patalpų, o tai leidžia aukščiausios kokybės sekso prekes parduoti konkurencingesne kaina nei fizinėje parduotuvėje. Pastebima, kad įtakos turi ir malonus bei greitas aptarnavimas. „Neišeidamas iš namų, pirkėjas gali sulaukti kokybiškos konsultacijos, o pirkiniu džiaugtis nepraėjus nė parai po užsakymo“, – teigia Romantika.lt atstovai.