Prasidėjo rudens sezono protų kovos

102

protu kova2

Lapkričio 7 d. 17 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje vyko pirmoji rudens sezono protų kova – „Europrotai“. Savo žinias apie Europą patikrinti susirinko trys komandos: „Laisvė“, „Patys sau faini“, „Šprotai“. Vakarą vedė vyr. bibliotekininkė Asta Kupšytė.

 

Tai ne tik smagus komandinis laisvalaikio praleidimo būdas, bet ir puiki proga pasitikrinti savo žinias apie Europą. Antrasis „Europrotų“ sezonas vyksta ne tik 40-yje miestų ir miestelių visoje Lietuvoje, bet ir Briuselyje, kur savo jėgas žaidime išmėgina lietuvių bendruomenė. Žaidimą organizuoja Europos informacijos centrai – Europe Direct, Jaunimo Europos komanda, viešosios bibliotekos ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

 

Kaip ir pirmą sezoną, kiekvienas iš 5-ių žaidimo klausimų turų buvo skirtingas: pirmajame skambėjo bendrieji klausimai, antrajame – klausimai apie Europos sąjungą, trečiajame – klausimai susiję su kulinarija. Ketvirtasis turas vaizdinis – jo klausimų pagrindas buvo nuotraukos, o paskutiniame ture žaidėjai turėjo atspėti skambėjusius muzikos kūrinius.

 

Pirmą vietą šiame etape, surinkę 26 taškus, laimėjo komanda „Šprotai”, antrąją vietą užėmė „Patys sau faini” (18 taškų), trečioji liko komanda „Laisvė” (12 taškų).

 

Nauji žaidėjai vis dar gali registruotis į kitus „Europrotų“ turnyrus, kurie vyks lapkričio 14, 21, 28 d. 17 val. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje. Registracija vyksta tel. (8 445) 78983, el. paštu: <a href="mailto:asta.kupsyte@kretvb.lt“>asta.kupsyte@kretvb.lt.

 

M. Valančiaus viešoji biblioteka

 

Kretingos.info