Premjeras sveikina Mokslo ir žinių dienos proga

114

algirdas-butkeviciusMinistras Pirmininkas Algirdas Butkevičius rugsėjo 1-osios, Mokslo ir žinių dienos, proga sveikina moksleivius, studentus, mokytojus ir dėstytojus.

„Šią gražią pirmąją rudens dieną, žyminčią naujų mokslo metų pradžią, sveikindamas jus visus rugsėjo 1-osios proga, noriu palinkėti vieno, mano galva, paprasto, bet labai svarbaus dalyko – atkaklumo siekti pažangos.

Pažanga reikalinga tam, kad mes – mūsų valstybė ir visuomenė – eitų į priekį, ir, kaip visi puikiai suprantame, pažanga neįmanoma be žinių. Čia ne pro šalį būtų prisimini vieną šviesiausių žmonijos protų Albertą Enšteiną: „Didžiausias mokytojo pasiekimas yra sugebėjimas pažadinti mokinio kūrybiškumą ir smalsumą“.

Pažanga neįmanoma ir be lyderių, o tapimas jais – be atkaklumo. Mums reikia lyderių – mokykitės ir nebijokite jais tapti!

Šiandien pirmasis naujų mokslo metų skambutis skamba ne tik jums, mieli moksleiviai ir studentai, gerbiami mokytojai ir dėstytojai. Jis skamba mums visiems, pranešdamas, kad baigėsi vasara, kad prasideda labai svarbus gyvenimo etapas, atveriantis naujų žinių, profesinės patirties horizontus.

Mokslo ir žinių dieną linkiu visiems gražios šventės. Niekada nenustokime tobulėti“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija