Saulius Skambinas šokėjo aprangą iškeis į Kalėdų Senelio kostiumą

126

skambinasViena gražiausių šalies porų vadinami Karina Krysko ir Saulius Skambinai šiuo metu išgyvena itin įtemptą laikotarpį. Dėl intensyvių repeticijų, koncertų ir filmavimų pora neranda laiko ne tik romantiškoms vakarienėms, bet ir artėjančių švenčių planavimui ar miegui. Kalėdinėje prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ fotosesijoje dalyvavę Skambinai atskleidė, kad per šias Kalėdas jiems teks išbandyti daug naujovių.

„Mūsų Majui jau treji – ir jam viską norisi pagriebti, pačiupinėti ir paragauti. Panašu, kad šiemet įprastas blyksinčias girliandas, Kalėdų eglutę ir įmantrias žvakides teks keisti vaikams draugiškesnėmis dekoracijomis: meduolių nameliais ir vilnoninėmis kojinėmis virš židinio, pripildytomis saldainiais ir šokoladais. Nors žinant Kariną ir jos požiūrį į sveiką mitybą – mūsų namai labiau turėtų panašėti į egzotiškas džiungles“, – juokėsi garsus šokėjas.

Jis tęsė, kad poros šventinis Kalėdų stalas kiekvienais metais yra kiek netipinis. „Čia nė kvapo nerastumėte baltų mišrainių ar riebiais padažais gardintų žuvies kotletų – ant baltos staltiesės dailiai sudėlioti žalumynai, vaisiai, riešutai. Vienas laukiamiausių patiekalų, kurį Karina ruošia tik Kalėdoms – fantastiškosios karštai užkeptos krevetės. Kažkada Karina paimprovizavo jas ruošdama o nuo tada prašau jų paruošti vėl ir vėl. Smagiausia tai, kad ir kiek jų prikirstume, nesijaučia jokio sunkumo“, – tikina Saulius.

Dovanos – tai dar viena svarbi Skambinų šeimos tema. „Mūsų Kalėdų senelio šiemet laukia itin nelengva užduotis. Mažylis Majus lapkričio 11-ąją atšventė trečiąjį gimtadienį – namuose jau sunku praeiti pro žaislų upę. Pasitarėme su Karina ir nusprendėme, kad tokio amžiaus berniukui jau reikia dovanoti ne tiesiog dar vieną žaislą, bet dovaną, kuri jam padėtų mokytis ir lavinti specialius įgūdžius. Esame pasiryžę skirti nemažai laiko, kad atrastume įdomią ir naudingą dovaną Majui“, – sako S. Skambinas.

Saulius pridūrė, kad ne ką lengvesnė užduotis išrinkti gerą dovaną Karinai. „Karina labai išranki, turi itin išlavintą skonį, jai sunku įtikti. Anksčiau bandydavau nustebinti dovanodamas mano akiai gražius auskarus ar kitus papuošalus, tačiau jei daiktą išsirinko ne pati, mažai šansų, kad jį nešios. Todėl, šiemet pagalbos kreipsiuos į pačią savo Snieguolę“, – atvirauja Saulius.

Įpratę dovanomis keistis vos susėdę prie Kūčių stalo, šiemet jauna šeima planuoja laukti Kalėdų ryto. „Vaikystėje šventai tikėjau Kalėdų seneliu ir su nekantrumu laukdavau jo apsilankymo bei po eglute paliktos dovanėlės. Nors nuo tada daug kas pasikeitė, noras sukurti ypatingą šventinę atmosferą namuose ir artimųjų širdyse niekur nedingo. Jaučiuosi atsakingas, kad viskas praeitų tiesiog tobulai ir net pirmą kartą jaučiuosi pasiruošęs išbandyti Kalėdų Senelio kostiumą“, – sako garsus šokėjas.

Kalėdas pora planuoja sutikti namie su artimiausiais draugais, o jau antrą Kalėdų dieną grįžti prie įprastų darbų – koncertų ir intensyvių treniruočių.

Daugiau Kalėdinių renginių ieškokite www.renginiai.info