Seksualūs apatiniai – staigmena Valentino dienos proga

118

Artėjant Valentino dienai, pradedame mąstyti, kuo nustebinti savo mylimąjį ir ką padovanoti, kad antroji pusė būtų patenkinta? Be šokolado, gėlių, pusryčių į lovą, širdelės formos atributų galima nustebinti savo moterį seksualiais apatiniais. Gražūs, seksualūs apatiniai moterims suteikia pasitikėjimo savimi, jos jaučiasi gražios ir seksualios. O jei seksualius apatinius išrinko jų atroji pusė, jos su jais jaučiasi dar geriau ir patraukliau. Keletas patarimų kai iš milžiniškos pasiūlos išrinkti tobulus seksualius apatinius savo mylimajai.

  1. Seksualūs apatiniai Valentino dienai turi būti nestandartiški

Dauguma vyrų galvoja, kad seksualūs apatiniai yra būtent raudonos arba juodos spalvos, tačiau tai yra labai standartinis ir nuspėjamas mąstymas. Valentino dienos proga, greičiausiai pati mergina pasipuoš tokios spalvos apatiniais, todėl reikėtų galvoti šiek tiek nestandartiškai ir pasirinkti kitą spalvą. Ryškiaspalviai apatiniai puikiai tiks tokiai progai ir atrodys nestandartiškai ir įdomiai. Nebijokite šviesių ir ryškių spalvų, šiai progai puikiai tiks žali, mėlyni, violetiniai ar rožiniai seksualūs apatiniai, o jais pasipuošusi Jūsų moteris atrodys pritrenkiančiai. Norintiems ko nors dar įdomiau, geras sprendimas yra apatiniai marginti raštais ar papuošti taškiukais. Ir visai nesvarbu kokios spalvos apatinius išrinksite, jei norite, kad jie atrodytų seksualiai, rinkitės puoštus nėriniais, šiek tiek peršviečiamus ar iškarpytus.

  1. Išsiaiškinkite savo moters nešiojamų apatinių dydį

Jei norite ir nesuklysti ir padovanoti savo moteriai seksualius apatinius, kurie atitiks visus lūkesčius, pirmiausia turėtumėte išsiaiškinti savo mylimosios apatinių dydį. Tik su tinkamo dydžio apatiniai moterys jaučiasi nevaržomai ir seksualiai. Apatiniai neturi būti nei per dideli, nei per maži, kad dovana būtų panaudota praktiškai.

  1. Išrinkite praktiškus apatinius

Seksualūs apatiniai nebūtinai turi būti tokie, kad moteris juos galėtų dėvėti tik norėdama vilioti savo vyrą per Valentino dieną. Geriausia parinkti praktiškus apatinius, kuriais Jūsų antroji pusė galės pasipuošti po savaitės ar po mėnesio. Jei parinksite apatinius, kuriuos Jūsų mylimoji galės dėvėti kasdien, galėsite investuoti į kokybiškesnį seksualių apatinių komplektą.

  1. Pasinaudokite išpardavimais

Išpardavimai – puiki proga įsigyti seksualius, kokybiškus apatinius pigiau. Pirkdami per išpardavimus galėsite nupirkti brangesnius, geresnės kokybės apatinius. Geriausia apatinius Valentino dienai nupirkti per sezoninius išpardavimus, kurie prasideda iš karta po Kalėdų, tačiau jei nespėjote pasinaudoti šio išpardavimo pasiūlymai, sulaukite Valentino dienos nuolaidų. Prieš Valentino dieną, daugelis pardavėjų paskelbia Valentino dienos nuolaidas.