Socialinių tinklų naujienos: daugiau spalvų, judesio ir kūrybos galimybių

123

Socialinių tinklų era tęsiasi ir kas diena vis labiau populiarėja. Žmonės jau sunkiai įsivaizduoja savo dieną be išmanaus telefono, like ir share funkcijų. Socialine „Facebook“ platforma kiekvieną dieną naudojasi daugiau nei du milijardai žmonių, o kur dar post‘ai ,,Instagram“,  nuotaikingi video „Boomerang“ ir šmaikštūs filtrai „Snapchat“? Socialiniai tinklai sutraukia milžinišką žmonių auditoriją, kuriai negalioja jokie standartai.

Ką naujo pasiūlys Facebook?

Populiariausių socialinių platformų viršūnėje karaliaujantis „Facebook“ nepaliauja stebinti savo vartotojų ir nuolat pasiūlo kažką naujo, nematyto, negirdėto. Nuotraukų dalinimasis ir „Facebook“ transliacijos gyvai mažai ką testebina, todėl naujienų ištroškusius entuziastus tenka sudominti išskirtiniais pasiūlymais.

Globalus „Wi-Fi“ ryšys – tai viena iš paskutiniųjų „Facebook“ naujovių. Socialinis tinklas neseniai paskelbė apie šios funkcijos išplėtimą. Pasirodo, „Wi-Fi“ ryšio paieška per „Facebook“ platformą buvo galima tik tam tikrose šalyje, todėl ne visi vartotojai turėjo galimybes naudotis nemokama interneto prieiga. Tačiau, dabar  ši funkcija yra pasiekiama visiems „Android“ ir „iOS“ vartotojams.

Personalizuoti nuotraukų lipdukai – taip, tai dar viena nauja funkcija „Facebook“ vartotojams. Jei esi kūrybingas ir savo kūryba nori pasidalinti su draugais, „Facebook“ nuotraukų emblemos kaip tik tau. Paprastai kalbant, tai dar vienas šaunus būdas pademonstruoti savo išmonę ir nustebinti artimuosius. Personalizuoti nuotraukų lipdukai primena „SnapChat“  filtrus, tačiau jų esmė tokia, kad juos susikuriate jūs patys ir uždedate ant tam tikros nuotraukos ar vaizdo įrašo. Ši funkcija gali pasitarnauti ir populiarinant verslą. Pirmiausia, sukūrus jūsų prekės ženklo emblemą, šia emblema galės naudotis visi „Facebook“ puslapio administratoriai. Turinio kūrimas atrodys nuoseklus ir atpažįstamas net ir įkeliamas skirtingų komandos narių. Dar vienas pliusas yra tai, kad atsiranda galimybė prekės ženklo fanams kurti turinį už jus. Galima tik įsivaizduoti, kiek turinio kūrimo kaštų bus sutaupoma, bei kokia plati bus prekinio ženklo sklaida, kai nuotraukas iš renginio ar lokacijos vietos žmonės dalinsis savo socialiniuose tinkluose jau su jūsų prekės ženklo emblema.

SnapChat – 3D?

Nors „Facebook“ ir yra ant bangos, tačiau ir kitos socialinių tinklų platformos stengiasi neatsilikti. „Snapchat“, jausdamas nemenką konkurenciją, neseniai pristatė  naujausius 3D filtrus, vadinamus „World Lenses“. „Snapchat“  visada pagalvoja apie savo vartotoją ir stengiasi jam pasiūlyti kuo aiškesnį, bet išskirtinį produktą. Tam, kad nereikėtų klajoti milžiniškuose interneto kloduose ir naujuosius 3D filtrus išbandyti kuo greičiau, juos surasite toje pačioje filtrų meniu juostoje kaip ir senuosius. Negana to, tam, kad galėtumėte naudotis šiais filtrais, nereikės naudoti QR kodų ar atnaujinti aplikacijos! Pasirinkę vieną iš 3D filtrų gausite pasiūlymą išbandyti šį filtrą su priekine kamera. Na o suradę interaktyvius 3D veikėjus nesunkiai susivoksite, ką su jais daryti, mat Jūsų gidu taps taip pat interaktyvi 3D ranka.

Instagram – stebėk ir komentuok

Dar neseniai pasirodžiusi „Instagram“ funkcija suteikė galimybę tiesiogiai transliuoti savo gyvenimą ir pasidalinti įsimintinomis akimirkomis su savo sekėjais. Su naujuoju naujiniu Live Video Replay transliacijos tiesiogiai bus dar paprastesnės. Galėsite dalintis tiesioginiu vaizdo įrašu ir jam pasibaigus jį atkurti “Stories” funkcijoje. Tai leis vartotojams ir jų sekėjams sugrįžti keletui sekundžių atgal ir tiesioginį vaizdo įrašą peržiūrėti dar kartą. Dar viena naujovė – reakcija ir komentarai gyvų transliacijų metu! Jūsų sekėjai galės komentuoti transliuojamą vaizdo įrašą, dalintis nuomonėmis ir pasiūlymais.

Taigi, socialiniai tinklai nesnaudžia. Kiekvieną dieną jie susiduria su nemenku iššūkiu, kaip išlaikyti esamą ir pritraukti dar didesnį vartotojų srautą. Atsiminkite, kad kuo būsime reiklesnė visuomenę, tuo daugiau ir dažniau mus stebins socialinių tinklų kūrėjai.