TV kanalas „Fox Crime” nuo šiol vadinsis „Fox”

102

foxcrime 02

Nuo šiandien, spalio 1 d., detektyvinių filmų kanalo „Fox Crime” pavadinimas keičiamas į „Fox”. Kartu su šiuo pasikeitimu atkeliauja ir kitos naujovės: žiūrovai matys įvairesnių žanrų filmų, o naujausi filmai bei serialai TV gurmanus pasieks praėjus vos kelioms dienoms ar net valandoms po jų premjeros Amerikoje.

 

Anot Daivos Borkertaitės, „Fox International Channels“ (FIC) pardavimų vadovės Baltijos šalims, būtent šie pokyčiai pritrauks prie televizorių ekranų daugiau jaunų žiūrovų. „FOX ženklas yra žinomiausias visoje FIC kompanijoje, priklauso „Fox Entertaiment“ grupei ir legendinei „20th Century Fox“ šeimai, todėl bendras prekės ženklas pavers FIC viena didžiausių pasaulinių kompanijų“, – sako D. Borkertaitė. Jos teigimu, pervardintasis kanalas yra pagrindinis visos FIC grupės kanalas, tačiau, greta jo, FIC kuria daugiau nei 300 įvairiausių kanalų 37-iomis pasaulio kalbomis. Žymiausi jų – „Fox Life”, „National Geographic”, „Baby TV” bei daugelis kitų.

 

„Iki šiol „Fox Crime” buvo skirtas suaugusiems, 20-45 metų amžiaus žmonėms, o dabar, praplėtus rodomų programų turinį, tikėtina, auditorija ne tik augs, bet ir jaunės”, – pastebi interneto ir televizijos tiekėjos „Cgates” marketingo departamento vadovas Vygantas Tutlys.

 

Pakeitęs pavadinimą, kanalas „Fox” virs universaliu komedijų, dramų, tikrais faktais paremtų istorijų kanalu. Kriminalų mėgėjai neturėtų nerimauti – kaip ir anksčiau, šis kanalas neapsieis be detektyvų. Norintys praleisti ramų vakarą kartu su mėgstamu serialu galės rinktis iš „Du su puse vyro“, „Nusikalstami protai“, „Deksteris“, „Sostų žaidimai“, „Vaikštantys numirėliai“, „Gyveno kartą“, „Kaimynai“ ir kt.

 

Įmonių grupė „Cgates“, pradėjusi veiklą 1991 m., yra televizijos ir interneto tiekėja. Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Cgates“ grupė yra antroji pagal dydį fiksuoto interneto ir mokamos televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje. Įmonių grupė taip pat yra sparčiausiai abonentų skaičiumi auganti skaitmeninės televizijos bendrovė. UAB „Cgates“ kartu su UAB „Mikrovisatos TV” teikia paslaugas 500 tūkst. gyventojų Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Vilkaviškyje bei Lentvaryje.

 

Kretingos.info