Utenoje juoksis aukštaičiai, žemaičiai ir dzūkai

123

Grycia-zadeikiaiVasario 22 d., sekmadienį, 13 val. Kupiškio kultūros centre, o 17 val. Utenos kultūros centre vyks humoro šventė „JUOKIS Aukštaitijoje – 2015“ . Naujas programas rodys keturi humoro kolektyvai iš Aukštijos, Žemaištijos ir Dzūkijos. Dalyvaus svečiai iš Vilniaus.

Tolimiausi svečiai atvyksta iš Dzūkijos. Legendiniai DZYVŲ DZYVAI iš Lazdijų (vad. Birutė Vanagienė) programoje „Socialinės pašaipos“ juoksis iš netikusių valdžios ir paprastų žmonių santykių, iš susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Be kitų artistų žiūrovus vėl džiugins populiarusis kaimietės Apolonijos ir miestietės Kunigundos duetas.

Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vad. Izolina Stanulienė). Jie pakvies į „Tuštybės mugę“, kurioje vykusiai pašiepiamos amžinos žmogaus ydos ir silpnybės, lengvo gyvenimo paieškos. Šeduviškiai žavi jaunatvišku azartu, smagiomis improvizacijomis. BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių r. Surviliškio (vad. Erlenda Turskienė) programoje „Metai. Vieno kaimo kronika“ savaip prisimins K.Donelaitį – ironiškai žvelgs į šiuolaikinius būrus – paprastus kaimo žmogelius, bandančius kaip nors išgyvent. Ugningosios moterys visada džiugina temų aktualumu, puikia vaidyba, gyvu dainavimu (muzikos vadovas – Albinas Počiulpas).

Žemaičių garbę gins SKARDIS iš Judrėnų (vadovė Vilija Norvilienė). Scenoje jie surengs „Teleloto“, kur juokiamasi iš reklamos aukų, žmogaus naivumo, iš noro bet kokia kaina praturtėti. Šis kolektyvas vaidins sodria žemaičių tarme, bet vertėjo tikrai nereikės… Pasirodymą pagyvins merginų kvarteto atliekamos populiarios dainos.

Šventės programą paįvairins humoristai iš Vilniaus : Regimantas Kaškauskas atveš smagių kupletų pynę, o Vaclovas Vičius pažers ironiškų epigramų .

Vasario 22d .13 val. humoro šventė „JUOKIS Aukštaitijoje„ bus surengta ir Kupiškio kultūros centre

„Juokio“ rengėjai tikisi, kad žiūrovai gausiu apsilankymu bei karštais plojimais paliudys, jog aukštaičiai yra ne tik darbštūs, bet ir linksmi žmonės. Juokimės kartu!

Renginiai.info

Nuotrauka iš http://veivirzenukc.lt

juokis-utena-2015