Verslininkų apetitą įvertino „Verslo gurmanų 2018“ apdovanojimai

121
© Tautvydas Stukas photography

Erdvioje terasoje Vilniaus centre susirinkę daugiau nei 600 įmonių vadovų, atstovų ir kitų renginio svečių ketvirtadienio vakarą mėgavosi saulėta sostinės panorama ir gurmaniškais patiekalais – tokie buvo tradiciniai, jau devintą kartą vykstantys „Verslo gurmanai 2018“. Renginio metu Lietuvos įmonėms įteikti apdovanojimai už svarbius pasiekimus ir įgyvendintus sprendimus.

„Verslo gurmanų“ šeimininkai – komunikacijos agentūra „FABULA Hill+ Knowlton Strategies“, advokatų kontora COBALT, verslo konsultantai „Strategy Labs“, architektai „Do Architects“, nekilnojamo turto profesionalai „Newsec“, bankas „Swedbank“, personalo valdymo ekspertai „People Link“, audito ir mokesčių konsultantai KPMG bei investicijų valdymo įmonė CAPITALICA – pakvietė savo klientus ir partnerius atidaryti vasaros sezoną kartu.

Svečiai, dažniausiai susitinkantys formalioje verslo aplinkoje ar prie derybų stalo, vaišinosi šeimininkų rankomis gaminamais patiekalais ir plakamais kokteiliais. Vakaro metu taip pat buvo įteikti tradiciniais tapę apdovanojimai Lietuvos įmonėms. „Tai yra kūrybiška mūsų padėka profesionalams, su kuriais kartu dirbame“, – sakė „Verslo gurmanų 2018“ apdovanojimų vedėjas, „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ Valdybos pirmininkas Mykolas Katkus.

Šiais metais išdalinti tokie apdovanojimai:

„Metų energetinis kokteilis“ – „Danpower Baltic“. Už žalios ir tvarios energetikos vystymą bei ekologiškumo idėjų skatinimą versle;

„Verslo meniu“ – „Telia“. Už rinkai iš vienų rankų teikiamas mobiliojo ryšio, interneto, televizijos ir IT paslaugas;

„Metų medus“ – „BITĖ Lietuva“. Už kelerius metus iš eilės laimimą Geidžiamiausio darbdavio statusą;

„Už drąsius sprendimus Verslo virtuvėje“ apdovanotas koncernas „Achemos grupė“;

„Verslo kulinarinio cecho plėtra“ ir „Metų Michelin žvaigždė“ – „SEB bankas“. Už Vilniaus Centrinio Verslo rajono plėtrą ir už aukščiausius siekius, kuriant naują SEB būstinę Vilniuje.

„Verslo virtuvės švara“ – „Vilnius Arfa“ (TOWER) ir Kauno Respublika. Už miesto išvalymą nuo „pastatų vaiduoklių“.

„Size Matters“ – „DevBridge“. Už partnerystę kuri gali būti pamatuojama litrais, gramais arba kvadratiniais metrais.

Kiekvienais metais vis daugiau dalyvių pritraukiantį renginį organizuoja bendrovė „Small Talk Ideas“.