Verslo valdymo sistema – geresniems įmonės rezultatams

125

verslo-valdymo-sistemosVerslo valdymo sistemas įdiegusių verslininkų patirtis patvirtina: verslo valdymo IT sprendimai padeda ne tik išvengti klaidų, kurios galėtų atnešti verslui realių nuostolių, bet ir leidžia pritraukti naujų klientų bei daug geriau patenkinti jų poreikius. Jeigu turima verslo valdymo sistema yra integruota su kita įmonės programine įranga – veiklos efektyvumas gali išaugti dar labiau.

Užtikrina sklandžią veiklą

Verslo valdymo problemos, su kuriomis susiduria įmonės, yra labai įvairios, sako verslo valdymo sistemas kuriančios įmonės „Terra IT“ vadovas Egidijus Grigas.

„Kai kurios įmonės nenaudoja jokių programų, darbuotojai viską daro perduodami informaciją žodžiu, fiksuodami ją primityviais būdais. Įmonei dar esant visai mažai, galbūt ji ir gali išsiversti fiksuodama informaciją, tarkime, „?xcel“ programoje. Tačiau augant užsakymų srautams, užduočių, pardavimų skaičiams, atsirandant daugiau įmonės skyrių, dažnai jau pradeda pasimesti informacija, užduotys būna nebeaiškios, daromos klaidos. Jeigu įmonė yra didelė, turi daug vadybininkų, užsakymų, sudėtingų gamybinių procesų, tuomet be verslo valdymo sistemos būtų labai sudėtinga susekti visas pajamas, išlaidas, užsakymus, atliktus darbus, matyti darbo eigos etapą ir panašiai. Taip įmonė gali ne tik susigadinti reputaciją, sulaukti blogų klientų atsiliepimų, bet ir patirti realių nuostolių“, – pasakoja E. Grigas.

Įdiegta profesionali verslo valdymo sistema verslui leidžia spręsti visas šias galimas problemas, teigia „Terra IT“ vadovas. Juo labiau, jeigu sistema yra integruota su kitomis įmonėje naudojamomis programomis – tai užtikrina verslo efektyvumo augimą, leidžia sutaupyti darbo laiko sąnaudas, išvengti įmonėje tų pačių duomenų įvedimo kelis kartus, mažina klaidų tikimybę. „Galima vadinti tai vieninga įmonės ekosistema, kurioje nepradingsta jokia informacija“, – sako E. Grigas.

Taigi verslo valdymo sistemos pasidaro ypač reikalingos įmonei augant: jeigu užsakymų daugėja, jiems tinkamai fiksuoti ir prižiūrėti įmonė, nediegdama verslo valdymo sistemos, turėtų samdyti daugiau žmonių.

Išvengti ir smulkiausių klaidų

Verslo valdymo sistemos yra paremtos moduline sistema, todėl gali būti pritaikytos tiek didelėse, tiek mažose įmonėse.

Gamybos valdymo sistema „Terra ERP“ apima visų įmonėje vykstančių procesų valdymą. Ji yra tiesiogiai integruota su klientų valdymu, dokumentų valdymu, pardavimų valdymu, tiekimo grandinės valdymu, sandėlio valdymu, logistikos valdymu, personalo valdymu, finansais, savitarna (klientų zona).

„Tokia sistema užtikrina sklandžią visą įmonės veiklą – nuo smulkiausių etapų iki jų visumos. Pavyzdžiui, įdiegta gamybos valdymo sistema fiksuoja informaciją apie gamybinį broką, kas ir kodėl jį padarė, dėl to galima priimti tam tikrus reikalingus sprendimus. Be gamybos valdymo sistemos tokios klaidos nusitęstų ir lemtų prastesnius įmonės rezultatus“, – teigia E. Grigas.

Įmonėms, kurios užsiima transporto paslaugomis ir ekspedicija, siūlomos programinės įrangos sprendimai leidžia efektyviai valdyti visą įmonės transporto parką, ūkį, išlaidas, didinti ir sklandžiai atlikti užsakymus. „Terra Logistics“ transporto valdymo sistemą sudaro klientų valdymas, komandiruočių valdymas, užsakymų ir reisų valdymas, transporto ūkio valdymas, logistikos sandėlių valdymas, kokybės valdymas, finansinių srautų valdymas, priminimų valdymas, analitikos ir ataskaitų valdymas.

Keltų linijų verslo valdymo sistema „Terra Cargo“ skirta transporto ir logistikos įmonėms rezervuoti ir užsakyti keltus, gabenančius krovinius. Sistema yra tiesiogiai susijusi su klientų ir dokumentų valdymu, pardavimais, ekspedijavimu, pervežimais, savitarna (klientų zona).

Adaptuota verslo valdymo sistema – daugiau naudos

Pasak E. Grigo, universalią verslo valdymo programą įsidiegę verslininkai ne visuomet lieka patenkinti. Tokį pasirinkimą jis palygintų su situacija, jeigu visi drabužiai būtų kuriami vienodo dydžio ir modelio – galbūt visi žmonės galėtų juos užsivilkti, bet niekam jie netiktų iki galo.

„Kryptingai dirbame kurdami verslo valdymo sistemas transporto, gamybos ir paslaugų srityse. Potencialiems klientams, kuriems aktualios verslo valdymo problemos, galime pagelbėti siūlydami IT sprendimus, kurie apjungia procesus „nuo A iki Z“. Ne tik pasiūlome patį sprendimą, bet ir adaptuojame jį pagal konkrečios įmonės poreikius. Tai įmonėms yra labai aktualu, nes kiekvienoje jų, šalia veiklos panašumų, yra ir tam tikrų specifikų“, – teigia įmonės vadovas.