Vienas sprendimas leis apsaugoti visus turimus įrenginius

109

hakeris-kompiuterisAugant prie interneto prijungiamų įrenginių skaičiui, žmonės tampa vis mažiau apsaugoti nuo internete slypinčių pavojų. Skatindama saugų naršymą internete, telekomunikacijų ir IT bendrovė „Teo” parengė sprendimą „Antivirusas plius”, kuris nuo kenksmingos programinės įrangos ir žalingo turinio leis apsaugoti iki trijų skirtingų įrenginių: kompiuterį, mobilųjį telefoną ar planšetę.

Pirmaujančios pasaulyje antivirusinių programų gamintojos „F-Secure” platformos pagrindu sukurtas saugumo sprendimas patogus tuo, jog jis yra universalus – juo galima apsaugoti tiek namų kompiuterius, tiek išmaniuosius įrenginius.

„Naujos kartos telekomunikacijų rinka reikalauja naujo požiūrio į paslaugas ir šiuo atveju – į klientų saugumą. Dauguma antivirusines programas naudoja savo kompiuteriuose, tačiau tik maža dalis klientų apsaugo ir išmaniuosiuose telefonuose esančią informaciją. „Antivirusas plius” patogus tuo, jog suteikia galimybę vos keliais mygtuko paspaudimais apsaugoti šeimos naudojamus įrenginius ir kontroliuoti, pavyzdžiui, vaikams pasiekiamą turinį ir programėles jų išmaniuosiuose telefonuose”, – sako „Teo” rizikų valdymo vadovas Vytautas Bučinskas.

Jis atkreipia dėmesį, kad šis saugumo sprendimas gali būti įdomus ir viešosioms įstaigoms bei organizacijoms, kuriose pagal įstatymą turi būti ribojama prieiga prie azartinių žaidimų svetainių ir suaugusiems skirto turinio.

„Antivirusas plius” vartotojus apsaugo ne tik nuo žalingų programų, bet ir užkerta kelią privačių duomenų rinkimui. Be to, šis saugumo sprendimas padeda tėvams užtikrinti, kad mažamečiai vaikai lankytųsi tik saugiose interneto svetainėse. Dar vienas privalumas – pagal įrenginio vietą galima nustatyti vaiko buvimo vietą.

„Tai ypač aktualu ne tik telefono pametimo ir praradimo atveju, bet ir tuomet, kai jūsų vaikas ilgai neatsako į telefono skambučius. „Antivirusas plius” yra pirmas toks saugumo sprendimas, kuris sukurtas atsižvelgiant į šiuolaikinių klientų poreikius”, – teigia V. Bučinskas.

„F-Secure” tyrimų duomenimis, saugumo priemonėmis naršant internete naudojasi vos 30 proc. apklaustųjų. Net 81 proc. sako vengiantys antivirusinių programų ir kitų priemonių, nes mano, kad jų atsisiuntimas ir įsidiegimas yra per sudėtingas. Todėl „Teo” siūloma interneto apsaugos sistema buvo sukurta taip, kad jos įdiegimui nereikia jokių ypatingų techninių sugebėjimų ir ji pasižymi intuityviu valdymu.

„Antivirusas plius” apsauga gali naudotis visi „Teo” klientai. Šią paslaugą galima užsisakyti internete adresu www.teo.lt, telefonu 1817 arba „Teo” klientų aptarnavimo salonuose visoje Lietuvoje.

Audrius Stasiulaitis
„Teo” grupės atstovas žiniasklaidai